2733
2734
عنوان

بنظرتون من اشتباه میکنم یا خواهرشوهرم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 78 پست

اما خواهرشوهرم یک قرون حتی واسه خودش خرج نمیکنه صب میکنه شوهرش واسش بخره شوهرش حالا یا نداره یا نمیخره بعد خواهرشوهرم پولاشو پس اندازمیکنه مانتو کهنه های خواهرشو میپوشه حتی یه شیر خشک حاضر نیست واسه بچه اش بخره تو هرشرایطی زنگ میزنه به شوهرش از شوهر قبلی هم جدا شده مهریه گرفته به همه میگه مهریمو بخشیدم اونم تو بانک گذاشته سر همین چیزها با شوهرش به اختلاف خورده شوهرش میبینه این هیچ خرجی نمیکنه حرصش میگیره نه که بگه مثلا وظیفشه تو خونه حقوقش خرج کنه نه اصلا حتی مخالف بود زنش بره سر کار اما حرصش میگیره میبینه حتی یه قرون از پولش خرج نمیکنه

محتاجم به دعا
خب معلومه خواهرشوهرش برعکس اینه دیگع 😑وگرنه مقایسه برا چيه؟ 

به هرحال باید شنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خواهر شوهرت کاری نداشته باش ولی خودت هم شوهرت رو به تنبلی و بیکاری عادت نده سریع بفرستش سر کار. هر ماه هم یه تیکه طلا واسه خودت بگیر پس انداز کن

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

حالا من با خودم فکری شدم کار من درست بوده کار اون درسته 

من اشتباه کردم یا اون داره اشتباه میکنه 

اخه من میگم کار میکنم لذت ببرم یه حداقل رفاهی واسه خودم فراهم کنه مثلا دلم بخواد یه مانتوبخرم و شوهرم به هر دلیلی نخره دست کنم تو جیبم بخرم نه اینکه پولمو جمع کنم حسرت بکشم بعد برم مانتو کهنه خواهرمو بپوشم

محتاجم به دعا
2738

بنظرم اینکه خواهر شوهرت حقوقشو خرج نمیکنه درسته حالا نه اینکه مانتو کهنه بپوشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

قطعا کار خواهرشوهرت خیلی داغونه . اگه حتی برای خودشم خرج نمیکنه برا چی داره کار میکنه ؟

و کار شما خیلی بهتره. ولی عزیزم بهتره که کل حقوقت رو خرج خونه نکنی و هر ماه یه مبلغی حتی کم رو پس انداز مخفی بکنی یا طلا بخری. حتما یه روزی این پس انداز توی زندگی مشترکتون گره بزرگی رو وا میکنه

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اما خواهرشوهرم یک قرون حتی واسه خودش خرج نمیکنه صب میکنه شوهرش واسش بخره شوهرش حالا یا نداره یا نمیخ ...

نه دیگه اینجوری هم خوب نیست

مگه چقدر میخواد عمر کنه

شما هم ببین چجور راحت تری،یکم هم پس انداز داشته باشی بد نیست

اما خواهرشوهرم یک قرون حتی واسه خودش خرج نمیکنه صب میکنه شوهرش واسش بخره شوهرش حالا یا نداره یا نمیخ ...

لابد میدونه شوهرش بی جنبه س

یا لیاقت نداره 

شوهرش از دواج اولشه؟؟ 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2706