2737
2739

من وشوهرم برای شماره شبامون یه شماره داده بودیم ک الان اون خطمون سوخته نداریمش الان میخان سعامو بفروشیم تو ایوا اون شماره قبلیس کسی میدونه برم کجا شماره رو عوض کنم

اخی یاد گرفتم امضا بزارم لی لی لی😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید بری بانکی که سهام عدالتت رو میریزن توش شماره تلفن ثبت شده ات رو عوض کنی شماره جدید بدی ثبت کنن منم همین کارو کردم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
باید بری بانکی که سهام عدالتت رو میریزن توش شماره تلفن ثبت شده ات رو عوض کنی شماره جدید بدی ثبت کنن ...

رفتم گفتن بما مربوط نمیشه

2738
رفتم گفتن بما مربوط نمیشه

چطور. 

ببین من رفتم گفتم‌میخوام شماره تلفن ثبت شده ام رو تغییر بدم 

اون هم شماره قبلی رو پاک کرد گفت بیست چهار ساعت دیگ شماره جدید رو ثبت کن

فرداش رفتم بانک دوباره شماره جدید رو ثبت کردم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

[QUOTE=140016480]چطور.  ببین من رفتم گفتم‌میخوام شماره تلفن ثبت شده ام رو تغییر بدم  اون هم شماره قبلی رو ...[/QUOTEمنو دک کردن پس خدابراشون نسازه

2706