2737
2734

چه مدلی کوتاه کردین که راضی هستین ؟یه مدلی بگید سشوار اتو نخواد کلی عکس سیو کردم اما نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم پشیمون نشم هم بهم بیاد هم با حنس موهام خوب در بیاد اتو و سشوار نخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم با این مویی که شما توصیف کردی همه مدلش سشوار اتو میخواد، فقط من یه بار قدیما مدل تیفوسی (اون موقعا اینو مب‌گفتن، الان نمی‌دونم چی بهش میگن 😁) کوتاه کردم راحت بود

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
من فره موهام بشدت پشیمونم😂 خوبیش اینه سبک شدم

منم موهام فره ، رفته بود تو مخم که کوتاه کنم ولی الان پشیمون شدم و نکردم ، هم اینکه بقیه مسخره می‌کردن

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

من موهام دکلره بود وز شده بود خیلی اذیت شدم همش موهام می ریخت ۳ ۴ ماه پیش کوتاه کردم خیلی راحت شدم واقعا الان هم موهام خیلی رشدش زیاد شده .مدل مصری قشنگه ولی همیشه باید موهات سشوار کشیده و اتو کشیده باشه بکنم موهات بلند میشه اصلن مدلش رو از دست میده .

فر نیست موجدار هست

خب منم موهام یکم موجدار.موهام کاملا از پشت و کناره ها پسرونه زدم جلوی موهام بلند یکم.کج میزنم.همیشه بعد حموم سشوار میکشم پنج دقیقه.قشنگی مو کوتاه این که هررنگ مویی میخوای میذاری بعد کوتاه میکنی دوباره ی رنگ مو 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706