2737
2739
عنوان

اگه جاي من بوديدچيكارميكرديد

425 بازدید | 49 پست

يكي روخيلي دوست  دارم پسرخيلي خوبيه خانوادشم خوبن بامن كه خيلي اين واسم مهمه اونم دوستم داره

ديوونه وارعاشقشم😭

اماتاشرايطش جوربشه خيلي زمان ميبره (درس وسربازي)

جاي من بوديدچيكارميكرديد؟

نميتونم ازش بگذرم وقتي تواين يه سال ونيمه هيچ بدي ازش نديدم اماميترسم هيچ وقت شرايطش درست نشه😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکوفه گیلاس اگه دوسش داری خیییلی زیاد صب کن

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2731
2738
هم دوسش دارم هم سنم خيلي نيست جاداره حالا

پس بصبر قشنگ بره سربازیو درس و سرکار

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

اینو بدون چیزای خوب در کنار کسی که دوسش داری رو بدست میاری چقد شیرین .اگه هلو بیا بپر تو گلو میخوای که تکلیف خودتو معلوم کن .من با عشق که فقط کاری بود ازدواج کردم خداروشکر راضیم

هم دوسش دارم هم سنم خيلي نيست جاداره حالا

الان یه عده میان میگن تو بی فرهنگی و کودک همسر و این چرت و پرتا😕😕

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2706