2733
2739
یکی مثل اینا که میرن خوش گذرونی  و باعث این همه مرگ و میر شدن یکی هم‌مثل شوهر من که الان چهار م ...

شوهرتون پزشکه؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
نه متاسفانه ، حالا من قبلا خیلی برام مهم نبود ولی همیشه از ترافیک و شلوغی جاهای تفریحی ناراحت بودم ، ...

مخصوصا اینکه... فامیل راه دور داشته باشین... هر تعطیلی بیان... فکرشم عذاب آوره 😅

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سونو و آزمایش کجا میری  شرایط چه جوره اونجا ؟ رعایت میکنند ؟

آخرین ازمایشم رفتم ازمایشگاه دانا تو ملاصدرا بله رعایت میکنن 

سونو هم مرکز رویان رفتم که دیگه بیش از حد مراعات میکنن😂

باید قبلش نوبت داشته باشی دم در باید دستکش و ماسک داشته باشی یا بخری تب رو چک میکنن و اگه نوبت داشته باشی بدون همراه راه میدن

البته چون نزدیک خونمون بود من رفتم

یه سونو دیگه هم دارم که دیگه اونجا نمیرم میرم شهرری دکتر میرشکاریان کارش عالیه سر بچه اولم و این دومی اونجا میرفتم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

بچها من کرمانشاهم دیروز با ماشین رفتیم خرید خونه فقط منو شهرم ماسک و دستکش داشتیم همه کنار هم کنار هم تو پارک نشسته بودن جوج میزدن منم اونارو دیدم انقد گریه کردم ک براشون مهم نیست اخه من چند ماه تو خونه ام بخاطر پدرم مشکل قلبی داره خدا ازشون نگذره اونایی ک رعایت نمیکنن

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ما هم کلن جای نرفتیم اما از بعد عید وتعطیلات دیگه خونه پدری خودم و همسرمو رفتیم...والا دخترم روانی شده بود....کاملن...النم مشکلم اینه که همش میخاد بره تو کوچه پیش بچه ها...اینجا شهر کوچیکه عصر تو کوچمون ۴۰تا بچه دارن دوچرخه سواری میکنن..منم دیکه توان مقاومت ندارم...میزارم بره...کاش بیاد روزی که همه چی عادی شه....خسته شدیم..خودمم نی نی دارم...همش تو خونه افسرده شدم...نهایتن تو ماشین یه دوری بخوریم و خلاص....حتی خرید سیسمونی هم شب ب معازه دار تماس گرفتم اخر شب که همه جا بسته اس اومد یه جا خریدم وهیچ لذتی نبردم....  

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
مخصوصا اینکه... فامیل راه دور داشته باشین... هر تعطیلی بیان... فکرشم عذاب آوره 😅

بله خب یه بار یه فامیل خییییلی نزدیک میگفت خواهرشوهرای من میگن هر شب خونه یه فامیلت بمونی دیگه خودش ده روز میشه و هتل نرین 😑😑

البته من الان مستقل شدم که دیگه خونمو هتل نمیکنم میرن خونه پدر مادرامون 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

چرا وقتی کسی بارعايت نکات ایمنی بره مسافرت ،فحش میدین؟؟ بخدامن تااواخرفروزدبن هیچ جانمیرفنم دیگ بچم و خودم رد داده بودیم الان با رعایت نکات میریم بیرون چ میشه کرد همینجوری بی پولی و بی کسی رومون فشارمیومدکروناهم شدنورعلی نور....

درضمن ماتوشهرستان مادرهمسرم خونه داره رفتیم مسافرت ولی جاهای دیدنی زیاددازیادتر فقط در حد ی عکسی بندازیم دور بزنی رفتم  شکرخدااتفاقی نیفتاد 

من خودم نقص سیستم ایمنی دارم پس ناقل هم نبودم چون اول خودم میگرفتم اگر ناقل بودم

2738
من ک نرفتم ولی همه شمال میرن استوریشون میبینم  حق الناسع اونایی ک الان شمالین

مایی که زندگی میکنیمم☹

بگو اونایی که مسافرت رفتن ما که خونمون اینجاست☹😒🔨

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
بله 🤗

اوضاع چطوره یک ساله نیم خانوادمو ندیدم سالی یکبار عید ها میام شانسم امسال اینججوری شد نیومدم الان بدجور دل تننگم ازز طرفی اگه الان نیام پاییز زمستون باز فصل مریضی شدیده نمیشه.از طرفی شنیدم پلاک غیر بومی اذیت میکننن شوهرم ترسیده میگه بچه کوچیک داریم خطرناکه

2706