2733
2739
عنوان

بزرگترین حماقتتون چی بوده

248 بازدید | 12 پست

من ی دوستی داشتم میدونستم حسوده،با متاهلا طرح دوستی میریزه ولی اینقدر دوسش داشتم ک کات نمیکردم،الان قطع ارتباطم ولی وقتی یادم میفته از حماقت خودم حرصم میگیره

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

به خواهرم اعتماد کردم این بزرگترین حماقت زندگی منه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگترین حماقتم این بود که بعد یه سال و نیم عقد بودن..رضایت دادم یه تیکه کمتر از ۴۰ متر مربع از خونه پدرشوهرمو..شوهرم بازسازی کنه برای زندگی....

خیلی چوبشو خوردم...خیلی اذیت شدم...خیلی حرف شنیدیم..چقد منت گذاشتن سرمون...

البته الان خداراشکر..زمین خریدیم و ساختیم...الان  دیگه رو به اتمامه...خدا را شکر

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2731
بزرگترین حماقتم این بود که بعد یه سال و نیم عقد بودن..رضایت دادم یه تیکه کمتر از ۴۰ متر مربع از خونه ...

خداروشکر

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

هم صحبتی و درددل با همکارای حسود و کینه ای  که خوشبختانه اونا باعث شدن کلا تو صحبت کردن خیلی عاقل شدم و چند سالی هست که نه با همکار بلکه تو اقوام هم حد و حدود رو رعایت میکنم و با این رفتار اجازه نمیدم هر کسی بهم نزدیک بشه 

هم صحبتی و درددل با همکارای حسود و کینه ای  که خوشبختانه اونا باعث شدن کلا تو صحبت کردن خیلی عا ...

آره متاسفانه منم این ایرادو داشتم

بزرگترين حماقتم‌ اینه‌ که با آدم‌ هایی‌ که فقر فرهنگی دارن همکلام میشم‌ که اینجا‌ بینهایت  آدم بی‌فرهنگ و بی شخصیت زیاده

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738