2733
2739
عنوان

نمیدونم چیجوری بگمش 🤔😐

403 بازدید | 35 پست

سلام صبح بخیر

تعداد رای : 29
نظرسنجی
آره دقیقااا این چی تعقیبم میکنن
9
31%
نه ازدواج کردم
20
68%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نرو .بی اعتماد میشن و تا اخر سرکوفت و طعنه میشنوی ..ممکنه حتی به خاطر اینکارت به اجبار شوهرت بدن😁

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2738
۱۶ سالمه با دوستام تنهایی برم یا با هر کی 

دوست فرق میکنه تا دوس پسر😁😁😁اگه اجازه بگیری و قبل از ساعت ۸ یا ۹ شب خونه باشی اشکال نداره .....مثلا صبح یا عصر بری😊

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
میپوسم ک 😐

نمیپوسی 😂😂😊😡سو استفاده نکن از اعتمادشون ...برات گرون تموم میشه

دوست فرق میکنه تا دوس پسر😁😁😁اگه اجازه بگیری و قبل از ساعت ۸ یا ۹ شب خونه باشی اشکال نداره .....مث ...

همونم نمیزارن من تا سر کوچه بخوام برم ۶بار مامانم زنگ میزنه بابامم که نمیزاره برم 

همونم نمیزارن من تا سر کوچه بخوام برم ۶بار مامانم زنگ میزنه بابامم که نمیزاره برم 

هوووف ای بابا😐😐😐خب با مامانت برو ...یا بزار ۱۸ شدی یکم اوضاع بهتر میشه😊😎

2706