2733
2734
عنوان

خونواده شوهرم...؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 83 پست
به من گفته بودن مادرش بدجنسه منم چون عاشق همسرم بودم قبول کردم گفتم اشکالی نداره مگ من میخوام با ماد ...

کار بدی کردی همین مادر شوهرت میتونه زندگیت خراب کنه کاش بیشتر فکرات کرده بودی بر اساس عقل نه احساس

😐 به جاری بزرگم توهین کرد همین روزا خیلی عصبی شده از دست خونواده شوهرم موهای مادرشوهرمو کشیده بود.ز ...

وارد این بازیای کثیف نشو، ارتباطتو تا میتونی کم کن، من کار جاریتم تایید نمیکنم! مگه عهد بوقه گیس و گیس کشی؟ 

فقط شوهرت باید ازت دفاع کنه فقطططط

از قدیمیای سایت که دلش تنگ شد و برگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم میگع چرا زنگ نمیزنی جدیدا حال مادرمو بپرسی قبلن زنگ میزدم ولی الان نه روابطمو کم و کمار کردم ن ...

من توعقد کلا 4بارخونه مادرشوهرم رفتم9ماه عقدبودم بااینکه عمم بودشوهرمم زیادنمیومدخونمون ی جوری دکش کن زیادی روبهشون بدی ازاینی ک هستن بدترمیشن

به شوهرت بگو بابام گفته فقط ۵ شنبه و جمعه میتونی بیای. چیه هر شب هرشب. عروسی که گرفتی دیگه هر شب پی ...

پدر ندارم آخه بگم مامانم گفتع ناراحت میشه تا همسایه ها به مامانم میگن دامادت خجالت نمیکشع همش اینجاست

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...
2731

اول اینکه کلا با جاری و خواهر شوهر رابطتو محدود کن و صمیمی نشو که احترام مابینتون حفظ بشه , من 4 تا جاری دارم و 2 تا خواهرشوهر تا حالا نشده یبار بهشون زنگ بزنم یا اونا به من , نشده باهم جایی بریم بغیر از یه خواهرشوهرم که شدید دخالت میکرد اما الان اونقد کم محلی کردم و البته یبارم دعوای شدید که حد و حدودشو یاد گرفت بالاخره , در مورد رفت و امدتون برای اینه اذیت نشین روز خاص تعیین کنین , مثلا ما از همون اول قرار داشتیم هر هفته پنجشنبه شام خونه مامان من باشیم جمعه ناهار خونه مادرشوهرم بقیه روزا بیرون ! البته الان کم ترش کردم و هر دو هفته میریم , در مورد ارایشگاه و کارای عروسی و این چیزام اجازه نده کسی دخالت کنه , من خودم عقدم همه چی رو سپردم به خانواده شوهرم و مزخرف شد اما تو عروسی حتی نذاشتم بفهمن کدوم ارایشگاه رفتم !! خواهرشوهرم برگشت گفت ما باید ارایشگاهتو تایید کنیم گفتم نگران نباش عزیزم مطمینا از ارایشگاه عقدم که شما انتخاب کردی بهتره !

یه هفته خوب روش شده برا دختر زشته چ برسه ب پسرش. تامیتونی بی اهمیت باش صبرو بردباری یکی از چیزایه ک ...

آخه من از همون بچگی حرصی و جوشیم نمیدونم چجوری رفتارمو تغییر بدم

2740
ولله😐کاش میتونستم همینو بهشون بگم ولی به جاش هیچی نمیگم غصه میخورم جالب اینجاست خونواده م راضی نبود ...

خب بهش بگو

اصلا امتحانش کن ببین نظر مخالف میپذیره 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
عزیزم شما در مورد خونواده شون تحقیق نکرده بودین؟

بهم گفته بودن مادرش این جوری چون همسرمو خیلی دوست داشتم نادیده گرفتم این موضوع رو تقصیر خودمم هست

به من گفته بودن مادرش بدجنسه منم چون عاشق همسرم بودم قبول کردم گفتم اشکالی نداره مگ من میخوام با ماد ...

وای هگه پسره واقا خوب باشه حرف مادرنره توبا پسرش ازدواج کردی اگه ازاون پسراباشه ک کلا حرف ماملنشه توباننش ازدواج کردی

همسرم میگع چرا زنگ نمیزنی جدیدا حال مادرمو بپرسی قبلن زنگ میزدم ولی الان نه روابطمو کم و کمار کردم ن ...

عزیزم الان اولشه نازت خریدار داره نباید ب خانواده شوهر ، و خود شوهر رو بدی ، اصلا چرا باید این همه مدت خونتون باشه من وقتی عقد بودم  بزور میزاشتم یه شب خونمون بمونه  از همین الان رگ خوابشو بدست بیار و یه جوری عادتش بده که همیشه خودت حرف آخر رو بزنی ، الان اولشه هر جور مرد رو عادت بدی تا آخر عمر همونجور می مونه ،

به جاريت ك اصلا رو نده از همينجا جلوشو بگير به همسرتم بگو اخر هفته ها بيادش ١هفته چ خبره مگه ...

این چند روزه که تعطیل بود کارش از امروز رفت سرکار

پدر ندارم آخه بگم مامانم گفتع ناراحت میشه تا همسایه ها به مامانم میگن دامادت خجالت نمیکشع همش اینجاس ...

همونطور که مادر ایشون به شما چرت و پرت میگه چطوری روش میشه؟

حالا مادر شما با احترام ازش خواهش کنه که فقط آخر هفته ها بیاد همسرشو ببینه. بهش بگه ما رسممون اینطوریه زیاد نباید باهم باشید.

اگرم خواهش جواب نداد خیلی جدی و محکم.

والا مادر ما هم همینقدر به شوهرمون رو داده بود که شوهرم خدارو هم بنده نبود دیگه

2706