2737
2734

سلام خانومای گل...من خواننده خاموش بودم تازه الان عضو شدم...میخواستم منو راهنمایی کنید من الان ۱۰ ماه هس ک ازدواج کردم ۱.۵سال هم نامزد بودم ازداجمون سنتی بود تو دوران عقد ماهی دوبار همو می دیدیم الان ک ازدواج کردیم و زیر یک سقفیم خیلی ب شوهرم گیر میدم در تمام امور هرچی ک فکرشو بکنید هم خودمو خسته میکنم هم اونو حساسیت هام خیلی زیاده خودم احساس میکنم خودش هم میگه هر روز بحث داریم

من پیشنهاذ میدم قانون جذبو یاد بگیر

ی دلیلشم بیکاریه

منم قبلابیکاربودم همینجوری بودم

میتونید امضامو بخونید دوستان

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیشنهاذ میدم قانون جذبو یاد بگیر ی دلیلشم بیکاریه منم قبلابیکاربودم همینجوری بودم میتونید ا ...

معرفی میکنی؟

خدایاشکرت در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاقای زندگیم افتادن خدایاشکرت خدایا مرسی😍❤واسه حاجت روا شدنم یه دونه صلوات بفرس😘❤
2731
معرفی میکنی؟

بله حتما

فقط اینجانمیشه چون اکثرتوضیحات بصورت وویس هست

اگرمایلید ب ایدی من در تلگ رام پیام بدید توضیحات کامل عرض کنم خدمتتون

ZahraKordestani

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت
خانوما چجوری ریپ بکنم؟

گزینه فلش،،کنار قلب لایک

2738

ببین عزیزم به همسرت به چشم دوست نگاه کن زندگی شیرینتر میشه

من نمیگم موفقم یامشکل نداشتم اما بعد ۱۷ سال زندگی خداروشکر هنوزم شوهرازسرکاربااشتیاق میاد خونه

بزن نت چطور زندگی مشترکم را اداره کنم مطالب جالبی میاد 

بعدم اززندگی دیگران نگاه کن و یادبگیر 

سلام دوست مهربونم 

من هیچ وقت پیشنهاد نمی کنم صبور باشید توی زندگی ، من همیشه میگم با منطق باشید 

کمی روی رفتارهاتون فکر کنید دوستم 

شاید شما بعدها فراموش کنید بحث های که با همسرتون داشتید رو ، ولی ایشون هیچ وقت فراموش نمیکنن

خدای نکرده از چشم همسرتون می افتید 

محیط خونه رو براشون آروم کنید ، چون اینطوری خودتون هم به آرامش می رسید 

توی تنهایی هاتون حتما به تمام اون چیزهایی که به قول خودتون گیر می دید فکر کنید ، مطمین باشید کم کم خوب میشه همه چی 

مانا باشید دوست خوبم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2706