2737
2739
عنوان

ماشینامونو کی اعلام می کنن بهمون؟

231 بازدید | 18 پست

خسته ام می خوام برگشتن از شرکت با ماشین خودم برگردم. 🤗

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کن مام برنده شیمممم

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728
2738
نه دیگه امروز باید با تاکسی برگردی چون تا برمیگردین میارن میزارن دم خونتون کلیدش رو هم میزارن تو جاک ...

😂😂😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
عزیزم اخر نفهمیدم این چجوری بود شرایط ثبت نامش یعنی پول دادین؟ارزونتراز بیرون براتون میشه؟

ن پول ندادن،فقط ثبت نام کردن،قرعه کشی انجام میدن هرکی اسمش در اومد اونموقع پول واریز میکنن

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2706