2737
2739
عنوان

ثبت نام پیش دبستانی ۲

2906 بازدید | 14 پست

سلام .دختر من ۶سالشه و مهرماه امسال باید بره پیش دبستانی ۲.با وضعیت کرونا و شرایط فعلی نمیدونم باید ثبت نامش بکنم یا نه؟اگره پیش۲رو ثبت نام نکنم کلاس اول ثبت نام میشه؟

خواهش کمک فکری به من بکنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من میخوام بزارم لحظه نودی تا ببینم اوضاع چه جور میشه اگه ببینم خیلی داغونه از جون بچم که بیشتر نیست چند ماهی صبر میکنم کرونا کم بشه بعد بره مثلا از زمستون بره

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

من کادردرمانم..متخصص عفونی بیمارستانمون میگفت مدارس به احتمال ۹۰درصد تعطیلن زمستون..پسرمنم چندوقت دیگه ۶سالش میشه باید بره پیش..ولی چون نیمه اوله من نگهش میدارم سال دیگه بدارمش پیش..مثلا زودتر بره چی میشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

عزیزم امسال که اینترنتیه ولی باید برن خیلی خوبه خواهرزادم میرف اعداد حروفو یکم ریاضی یادشون میدادن واسه کلاس اول خیلی راحتتر بود 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

سلام   صبح عالیتون بخیر 

عزیزان خبر خوب برای مامانایی که دوست دارن بچه های گلشون تو مقطع پیش دبستانی مجازی صفر تا صد رو اموزش ببینه ...شرایط خوبی رقم خورده براشون با ماهی فقط و فقط پنجاه هزار تومن به صورت انلاین زیر نظر مهد توسط مربی مجرب  میتونن اموزش ببینند جهت کسب اطلاعات با شماره ۰۹۳۰۱۵۰۸۳۴۴ تماس بگیرین ....استارتر عزیز ببخشید بدون کسب اجازه پیام گذاشتم انشالله خیر این پیام به زندگی شما هم برسه

آموزش پیش دبستانی ...۰۹۳۰۱۵۰۸۳۴۴   روزانه انلاین   ظرفیت محدود  فقط ماهی ۱۰۰
سلام   صبح عالیتون بخیر  عزیزان خبر خوب برای مامانایی که دوست دارن بچه های گلشون تو مقط ...

یه ذره بیشترتوضیح میدین؟مثلاادرستون کجاست یاچه کتابایی روکارمیکنین باهاشون؟

خداجونم ممنونم بابت مهربونیات
یه ذره بیشترتوضیح میدین؟مثلاادرستون کجاست یاچه کتابایی روکارمیکنین باهاشون؟

سلام کاملا مجازی ...تمام پیش نیازهای کلاس اول تدریس میشه . کلاس انلاینه و من از تدریس خودم کلیپ میزارم ...با بچه ها به صورت ویس ارتباط دارم تو کانال تدریسم هست تو گروه بچه ها کارهاشون رو به اشتراک میزارن و تبادل دارن .....و در کل همه پیش نیازهای مدرسه طبق برنامه و کتابی که مهد در اختیارمون میزاره تدریس میکنیم ..‌.
❤🧡💛💚💙💜🤎
برای مامانایی که میگن فکر پول گرفتنن ایا با پنجاه تومن هزینه شارژ چند روزم در میاد ...چرا الکی قضاوت میکنین یکی هدفشم خیر باشه شما با قضاوت نابجا نا امیدش میکنین پس ۴ میلیون بدین تا قبول کنین چی درسته چی غلط
من به فکر کسایی هستم که نگرانند و تو این اوضاع بتونم کمکی کنم این شهریه هم به من تعلق نداره اونم برای خیر خرج میشه
❤🧡💛💚💙💜🤎
چرا مهد بفرستین یک اعتماد به نفسشون بالا میره زمان مدرسه که بچه های دیگه ناخوداگاه تشویق شدن بچتون ناراحت نمیشه و اینکه الان سنجش سخت میگیرن بدون تسلط به دروس باید دوره بگذرونن گلهاتون ...
❤🧡💛💚💙💜🤎

آموزش پیش دبستانی ...۰۹۳۰۱۵۰۸۳۴۴   روزانه انلاین   ظرفیت محدود  فقط ماهی ۱۰۰
2706