2733
2739

ول کن بابا گداخونس

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نرو گلم کلاه محضه  جنس رو ۱۰ برابر بقیه جاها میگه و تو ک نصفشو از کارت میدی نصفشم باید پول نقد ...

اتفاقا شوهرمم میگه نمیخواد بری همچین چیزی غیرممکنه تا چندوقت بعد میرن وکسی نیست جواب بده پولتو که هدر دادی

میخواستم ببینم کسی داشته همچین چیزی

آخه دیروز دعوتم کردن رفتم حونه خواهرشوهرم نشون داد گقت ببین من هفته پیش نوشتم این یکشنبه۶۰۰ واریز کر ...

همش چرته

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738
آخه دیروز دعوتم کردن رفتم حونه خواهرشوهرم نشون داد گقت ببین من هفته پیش نوشتم این یکشنبه۶۰۰ واریز کر ...

اولش شاید این طوری باشه ولی بعدش بدجوری سرتو کلاه میزارن 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست 💞💞💞

عزیزم همون شرکتهای هرمین

نرو که ضرر میکنی فقط اونهاییشون که راس کارن سود میکنن

از نظر شرعی هم درست نیست گرچه روی کارشون کلاه شرعی هم گذاشتن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

خواهر ی ۶۰۰ الکی شاید بده یا احتمالا تو سایتش گفته میدم 

بعدشم او ن ۶۰۰رو باید ۶۰۰ دیگم بزارع محصول قلابی وگرون بخره کلاه برداری محضه

2706