2733
2734
عنوان

مگه مرغیم که تخمک گذاریمون کی هست

176 بازدید | 26 پست

هر وقت میام نی نی سایت یا همشون باردارن،یا میپرسن وقت تخمک گذاریمون

مگه مرغیم که تخمک .... دیگه خسته شدیم

اصلا بریم آقایون رو تو بیابون آتیششون بزنیم

اونوقت نه بارداری،نه قرص اضطراری.....

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

حالت خوب نیست

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من از وقتی اومدم نی نی سایت این چیزا رو می‌شنوم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

دقیقا موضوع اصلی سایت به همین تخمک گذاری و بارداری و بچه مربوط میشه. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
دقیقا موضوع اصلی سایت به همین تخمک گذاری و بارداری و بچه مربوط میشه. 

میدونم گفتم کمی بخندیم

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

از دیروز این دومین باره اینجا دیدم گفتن اقایونو ببریم بیابون اتیش بزنیم جریان چیه ؟ نکنه به اتش سوزیای اخیر ربطی داره 🤔

باز هم دستهای بیگانگان

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
اول صبحی چرا بی اعصابی گلم 😁 نیاز به مادر شدن تو وجود همه یا هست یا به وجود میاد ما مرغ نیستیم گلم ...

اعصاب برامون نموده

از دیروز این دومین باره اینجا دیدم گفتن اقایونو ببریم بیابون اتیش بزنیم جریان چیه ؟ نکنه به اتش سوزی ...

خوب پیگیرمی کلک

دارم شوخی میکنم

2706