2733
2734

تو عمرم چنین خواب بدی ندیده بودم. خواب دیدم پدر و مادرم طردم کردن. تو خونه زندانی شدم گوشیمو ازم گرفتن مجبکرم میکنن هر روز کارای سخت و سنگین کنم کتکم میزنن با حرفاشون خوردم میکنن 

من خیییلییی خواب میبینم زیاااد. تو اکثر خواب هامم خواب میبینم بین یه جمعیت زیادی ام. اما تنهای تنهام . تو همه خوابام احساس طرد شدن دارم. البته بحاطر ناخودآگاهم و کودکی تلخیه که داشتم. اما این یکی از همش ترسناک تر بود. من این همه خواب میبینم هیچکدومشو انقد دقیق با جزئیات تو ذهنم نمیمونه. اصلا خوابامو جزئیاتشو یادم نمیمونه. در همین حد کلی یادم میمونه یه خواب بد دیدم و احساسم تو اون خواب مثلا اینجوری بود

اما این به قدری واقعی بود که وقتی از خواب بیدار شدم گریه میکردم و تا چند ثانیه احساس میکردم واقعا زندگیم اینجوریه

یه قسمت از خوابم بابام مجبورم کرده بود یه کاریو تا عید انجام بدم . بهم گفت تا عید وقت داری فلان کارو انجان بدی. منم گفتم من تا عید زنده نمیمونم بابا..

بعد یه جا دیگشو دیدم بابام بهم گوشیمو داد اومدم تو اینستاگرام استوری گذاشتم چقدر زندگی عجیبه، چه تقدیر عجیبی ، باورم نمیشه تو این وضعیت قرار گرفتم. انگار بین خواب و بیداری ام. خیلی خواب تلخ و عجیبی بود.مامان و بابام مدام بهم تهمت میزدن تحقیرم میکردن. تو خواب از فشار عصبی بدنم لمس میشد (تو واقعیت هم همینم وقتی استرس میگیرم دست و پام شل میشه) نمیتونستم حرکت کنم بابام کتکم میزد فحشم میداد.تو خواب مدام از امام رضا کمک میخواستم داد میزدم و گریه میکردم و ازش میخواستم نجاتم بده. چه خواب عجیبی بود

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا ابلفضل خواب ندیدی که سینمایی بدبختی دیدی

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼

اگر با پدرمادرت رابطه خوبی نداری یا فاصله بگیر ازشون یا درستش کن دوست من ضمیر ناخوداگاهت داره اذیت میشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740

صدقه کناربزاروبهش فکرنکن.منم بدترین خوابی که دیدم این بودکه دوباره عروس شدم  وعروسیم باشوهربی مسئولیتمه .ازفرداش همش ترس واسترس داشتم مجبورشم برگردم به اون زندگیه مسخره

صبحیه خوابشو دیدم

تو بغلش بودم داشتم کلی گریه میکردم اونم هی منو بیشتر بغل میکرد و قربون صدقم میرفت 

کاش واقعی بود کاش بیدار نمیشدم

دعا کنین شوهرم بیاد دنبالم و برگردیم سر زندگیمون

ممنون

صبحیه خوابشو دیدم تو بغلش بودم داشتم کلی گریه میکردم اونم هی منو بیشتر بغل میکرد و قربون صدقم میرفت ...

گریه توخواب روشنیه عزیزم 🤗انشاءالله ک خیرع

من ازاونام ک اگ شانس درخونموبزنه😐هندزفری توگوشمه😕😂😐😂😂
اگر با پدرمادرت رابطه خوبی نداری یا فاصله بگیر ازشون یا درستش کن دوست من ضمیر ناخوداگاهت داره اذیت م ...

اصلا رابطه خوبی با مادرم مخصوصآ ندارم

پریروز هم با جفتشون دعوام شد. خوابم یه چیزی تو مایه های دعوای پریروزمون بود ولی خیلی بدتر

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2706