2733
2739
عنوان

حساسیت ، آلرژی فصلی، کمک لطفا

158 بازدید | 20 پست

دوستان کسی داشته حساسیت فصلی ؟ کامل میشه درمان کرد

خسته شدم همش آبریزش بینی عطسه،و خارش چشم

بینیم انقد بزرگ شده پوستش کلا رفته ، چشامم پف کرده ، داروی سیتریزین هم خوردم دهنمو انقد خسک و بیحس کرده بود که😟,,,چیکار کنیم کمک کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای وای توهم مثل منی منم همین آلرژی رو دارم و درمان هم نداره  دکترمگه اینکه بری شمال زندگی وگرنه برگردی شهر خودتون همینطوری میشی باز😭

کسی رو قضاوت نکن...اون فقط گناهاش با گناهای تو فرق داره💜👑
فقط درمانت گل بادام تلخ. از این بادام های کوچیک که تو کوه هست. از عطاری بگیر یه بار دم کن برای همیشه ...

میگیرم ایشالاه جواب بده 

خسته شدیم والا، من به کنار همسرم سخت نفس میکشه فعلا هم عمل نتونسه بره برا بینیش ، این حساسیت بدتر کرده ، شبا پامیشم نگا کنم ببینم نفس میتونه بکشه😞

وووااای من 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️پاییز و بهار انقدر آبریزش  داشتم چشمام که ی خط بود دیگه از بس عطسه میکردم زیر دلم درد میگرفت داغون بودم من.رفتم یدکتر گفت تنها راحت اینه اول هر فصل ی آمپول ضد حساسیت بزنی ۲فصلو زدم خداااااروشکر خوب شدم دیگه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
2738
وووااای من 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️پاییز و بهار انقدر آبریزش  داشتم چشمام که ی خط بود دیگه از بس عطسه می ...

من آمپول نزدم تا بحال، چون بیشتر خونم ، سه روز رفتیم باغ اصلا ندونسم چی ب چیه ، فقط بینی پاک کردم خوابیدم

اونم میگن خیلی ضرر داره همسرم پولیپ داره مجبور آمپول زد ولی اثرش تو چند روز رفت زن و شوهری درگیریم

ما خانوادگی این مشگل داریم من گاهی وقت علاوه بر این علایم تنگی نفس هم سراغم میاد واینکه تاجایی ک دنبال کردم درمانی ک کامل برطرف شه وجود نداره واینکه باید رعایت شه واینکه داروهای آلرژی سیستم ایمنی ضعیف میکنند سعی کن زیاد استفاده نکنی باوجود کرونا سعی کن مراعات کنی ک دچار نشی .ودراخر ما خوزستانیم دکتر گفت نقل مکان ب مناطق سرد سیر حالتون بهتر میکنه😐دیگه ندونم

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
نمیشه که😂 خونه زندگیمون اینجاس

منم همینطورم دیگه😐ولی خب پیش متخصص برو عزیزم براساس مشکلت اسپره بهت میده فعلا که من بهترم 😊

کسی رو قضاوت نکن...اون فقط گناهاش با گناهای تو فرق داره💜👑
ما خانوادگی این مشگل داریم من گاهی وقت علاوه بر این علایم تنگی نفس هم سراغم میاد واینکه تاجایی ک دنب ...

ما الان تو منطقه سردسیریم دیگه ، اصلا بهتر نیست

از صب پاشدم دستمال کاغذی تو دستمه همش خسته شدم😣

2706