2733
2734

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خدای بخشاینده مهربان

الْحَمْدُللّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

ستایش خدا را که پروردگار جهانیان است.

الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

آن بخشاینده مهربان

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ

آن فرمانروای روز جزا

إِيَّاكَ نَعْبُدُ و إِيَّاكَ نَسْتَعِينُ

تو را می پرستیم و از تو یاری می جوییم.

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ

ما را به راه راست هدایت کن.

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِالمَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَالضَّالِّينَ

راه کسانی که ایشان را نعمت داده ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤﴾

بله گلم چرا که نه.خیلی هم عالییییی👌👌👌 مشکل الان من کار همسرمه.شغلشون آذاده و درآمدش کم خیلی سختم ...

لطف دارید عزیزم .. ببخشید تا حالا برای رزق دستوری رو هم اجرا داشتید ؟ مثال خواندن هر روز سوره های ذاریات، طلاق ، مزمل ،انشراح یا سوره واقعه هر شب .

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰۰صلوات هدیه ب این شهید بزرگوار

ممنون استارتر عزیز ک صدا میزنید

ان شاءالله شما و همه ی دوستان حاجت روا باشین

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

عزیزم اسم ‌پدر این شهید رو می دونید ؟ من سرچ‌ کردم نتونستم ‌پیدا کنم

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
2728
فداتون بشم عزیز دلم😘💞⁦🏵️⁩

ممنون خواهر جان .. بخشید یادم رفت . سوره واقعه به نیت شما عزیزم خوندم😘 التماس دعا 

⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

راستی اگر‌ختم گذاشتید حاجت من رو بذارید سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج) و هدیه به امام‌زمان (عج)

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
ممنون خواهر جان .. بخشید یادم رفت . سوره واقعه به نیت شما عزیزم خوندم😘 التماس دعا  ⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘ ...

عزیز دلم من اصلا توقعی ندارم نازنینم خیلی لطف کردین جان دلم😘💞😘💞

عزیزم اسم ‌پدر این شهید رو می دونید ؟ من سرچ‌ کردم نتونستم ‌پیدا کنم

نه نمی‌دونم . دوستمون هم که معرفی کردن آنلاین نشدن نمی‌دونم اطلاع دارن یا نه .. هر وقت آنلاین شدن من می‌نویسم و اطلاع میدم .. چشم 🙏🙏⁦☘️⁩

2738
نه نمی‌دونم . دوستمون هم که معرفی کردن آنلاین نشدن نمی‌دونم اطلاع دارن یا نه .. هر وقت آنلاین شدن من ...

چشم تون بی بلا عزیز جان⁦🏵️⁩😘

راستی اگر‌ختم گذاشتید حاجت من رو بذارید سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج) و هدیه به امام‌زمان ( ...

چشم عزیزم . چقدر عالی 😍😍🌸🌸👌

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خدای بخشاینده مهربان الْحَمْدُللّهِ رَبِّ الْعَالَمِي ...

تشکر کهربا جان 😘😘 ممنونم 🌸🌸🌸

به نیت شما عزیز دلم سوره واقعه میخونم برای هدیه به شهدا 🌸🌸🌸😘⁦☘️⁩⁦☘️⁩🙏⁦☘️⁩🙏

سلام عزیزم .. 🌸🌸🌸⁦☘️⁩⁦☘️⁩🌸⁦☘️⁩🌸 سوره واقعه میخونم تقدیم عزیزم 😘⁦☘️⁩🌸⁦☘️⁩🌸

ممنون عزیزم. عاقبت بخیر باشی😍🌹

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
سلام عزیز دل . ممنون . اجرتان با شهید . برای شما عزیزم سوره واقعه خوندم هدیه به شهید  التماس د ...

ممنونم عزیزم انشاالله حاجت روا بشین .برام دعا کنین دنبال خونه ام .انشا الله یه خونه خوب پیدا کنم.

سلام عزیزم .. إن شالله به سلامتی .‌به نیت سلامتی  پدر بزرگوار سوره توحید میخونم هر تعداد که مقد ...

قربونتون برم

خیلی محبت میکنید

خیییلییی خوشحالم با شما آشنا شدم

خدا دلتون رو شاد کنه

دعا برای سلامتی همه مادرا از جمله مادر عزیز خودم🙏🙏🙏
5 بار سوره ی مبارکه ی قدر رو میخونم 🌷 ایشالا روحش قرین رحمت الهی 🙏

سلام عزیزم ..ممنونم عزیز دل .. سوره واقعه خوندم به نیابت شما گل زیبایم😘😘🌸🌸⁦☘️⁩⁦☘️⁩🌸🌸⁦☘️⁩🌸🌸⁦☘️⁩⁦☘️⁩🙏