2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@niloo_64     @yamahdiii     @ریوار     @11aye   ...

سلام عزیزم.

ایت الکرسی میخونم

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738
@کهربااا     @پاپیون_قرمز     @نفسم75     @roshana1997   ...

سلام بر دوست عزیز و گرامی ام

ممنونم از دعوت پر مهرتان

الهی به حق فاطمه زهرا شهیدان بزرگوار هدایت گر همه ما باشند

هدیه به روح بزرگوار شهید یک سوره یاسین

لطفا پدر من رو هم دعا بفرمایید الان در حال انجام اسکن استخوان هستیم برای اینکه انشاءالله به حق زهرای مرضیه و آبروی شهیدان همه مریضا شفا پیدا کنند و همه منتظران خبر خوب بشنوند

پدر من هم اسکن استخوانش سالم باشه و عمل به راحتی انجام بشه و خطر بر طرف بشه

دوستان لطفا دعا بفرمایید

ممنونم از شما 

دعا برای سلامتی همه مادرا از جمله مادر عزیز خودم🙏🙏🙏
@بانومینو     @فرانک20     @طلاونقره     @تبسم_آسمانی   ...

سلام آبجی مهربونم.قربون محبتت برم چندروزی بود نتونستم بیام سایت درگیر مشکلاتم بودم توروخدابرام دعاکنید شما دلتون پاکه😪

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
سلام آبجی مهربونم.قربون محبتت برم چندروزی بود نتونستم بیام سایت درگیر مشکلاتم بودم توروخدابرام دعاکن ...

سلام عزیز دل . نظر لطفتون هست خواهر عزیزم .. برای شما عزیز دلم سوره واقعه میخونم 😘😘😘🌹😍🌹🌹⁦☘️⁩

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام آبجی مهربونم.قربون محبتت برم چندروزی بود نتونستم بیام سایت درگیر مشکلاتم بودم توروخدابرام دعاکن ...

عزیز اگر تمایل دارید حاجت خودتون رو بنویسید چون من می‌خوام بر حسب حاجات ختم های حاجت  روایی رو‌ بنویسم بعد اگر دوستان تمایل داشته باشند هر روز برای دو نفر از دوستان هم دعاکنیم‌ دسته جمعی . در همین تاپیک های زیارت 

🌹🌹⁦☘️⁩🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

@روشناهستم    

@keyvana 

@azi_ta    

@yfdss    

@chefmahi    

🌸🌸🌸 🌸🌸🌸 سلام دوستان عزیز به زیارت شهدا خوش آمدید 🙏🙏😍