2733
2739
عنوان

تروخدا راستشو به من بگین به نظرتون ینم خیلی شده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 33 پست
به خدا باور داشته باش. و بدون دنیا اینطور نمیاید. بعد هر سختی آسانی هست. انشاءالله زندگیت بهتر و بهت ...

اخه خدا م که فقط با ادم خوباس من نه نماز میخونم نه روزه میگیرم نه ادم ادم خوبیم جوابمو نمیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر شما با ۲۲ سال سن احساس پیری میکنی پس من یک‌فسیلم😁

گفتم که چرا خب اگ خیلی عادی مث بقیه ی ادما بود مشکل نداشتم ولی من کلی زجر کشیدم الانم دارم میکشم همه ی درا رو م بسته اس همه اش

2728
نمیدونم چی بگم ...خانوادت چی اونا اخلاقشون باهات جور نیس؟

خانواده کاش اصن نداشتم هرچند میدونم تو این کشور اینا نبودن مردم زنده زنده خورده بودنم . کلا تماااااامدمشکلاتم از دست خانوادخ مه تمام مشکلاتم از اونا س

اخه خدا م که فقط با ادم خوباس من نه نماز میخونم نه روزه میگیرم نه ادم ادم خوبیم جوابمو نمیده 

اینطور نیست خدای هوای همه  رو داره فکر کن حتما وقت هایی بوده که شما هم دیدین. 

درس و دانشگاه چی؟چرا ایجور رفتار کردن باهات

همین دگ اصلا دانشگاه نرفتم . اونا فک نمیکنن ک جور خاصی باهام رفتار کردن اونا همین جورین همین جوری بددهن زورگو دادو بیداد کن . بی ارزش کن همین جوری

2738
گفتم که چرا خب اگ خیلی عادی مث بقیه ی ادما بود مشکل نداشتم ولی من کلی زجر کشیدم الانم دارم میکشم همه ...

آخی عزیزم‌متاسفم... ولی تنها راه نجاتت اینه که تفکرتو عوض کنی... وقتی ی خانم‌احساس پیری و معذرت میخوام بی خاصیتی و حتی زشتی میکنه که نا امید باشه و خودش رو تو بن بست ببینه... اگر توانایی تغیر شرایط و محیط رو داری تغیر بده و اگر الان از دستتت کاری بر نمیاد تغیر رو از درونت شروع کن... به خودت فقط خودت بها بده خودتو دوست داشته باش واسه خودت احترام‌قائل باش خودت خودتو خوشحال کن  و امید رو وارد قلبت کن و بدون اگر تمام دنیا بر ضد تو باشن خدا کنار تو هست شاید تو متوحه نباشی... نتیجه این کار ها رو وقتی دیدی و حالت خوب شد احساس قدرت میکنی و اون موقع میتونی شرایط بیرونی رو هم تغیر بدی.‌‌.. نترس قوی باش😍😍😍😍

اینطور نیست خدای هوای همه  رو داره فکر کن حتما وقت هایی بوده که شما هم دیدین.

بوده ولی وقتایی ولیییی خیلیییییی کممممم بوده از تعداد انگشتای یه دستم کمتر ولی کلا ولم کردا خیلیییی بیشتر به کمکش احتیاج داشتم

همین دگ اصلا دانشگاه نرفتم . اونا فک نمیکنن ک جور خاصی باهام رفتار کردن اونا همین جورین همین جوری بد ...

باید از یکی کمک بگیری یه بزرگتر که خانوادت ازش حرف شنوی دارن یا اوژانس اجتماعی فک کنم 123 باشه شاید مشاوره بگیری حتما راهی هست 

همین دگ اصلا دانشگاه نرفتم . اونا فک نمیکنن ک جور خاصی باهام رفتار کردن اونا همین جورین همین جوری بد ...

عزیزمواسه ارامش دلت دعا میکنم ...واسه اینکه به ارامش برسی نماز و قرآنو فراموش نکن اصن به خدا توکل که بهترینا رو واست رقم بزنه و ان شاالله یه بخت خوب نصیبت بشه و یه ازدواج موفق داشته باشی ..اگه میتونی شروع کن به درس خوندن و دانشگاه رفتن نمیتونی بری هم خودت کتاب بخون معلوماتت بره بالا خودتو سرگرم کن 

باید از یکی کمک بگیری یه بزرگتر که خانوادت ازش حرف شنوی دارن یا اوژانس اجتماعی فک کنم 123 باشه شاید ...

اخه اورژانس اجتماعی چی بهشون بگن بگن کمتر فوشش بدین اینا فک میکنن من مقصرم مشکل از منه . چ

2706