2733
2739
فقط اگه میری خیلی رعایت کن میگن موج دوم داره میاد و خیییللللی گسترده تر از قبل هست

😟😟😟😟😟😟😟😟😟وای وحشتناکه اخه خدا کی تموم میشه 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
لباسامو از کانال تلگرانی انتخاب کردم خودش برام اورد در خونمون...

من شوهرم قبول نداره خودمم بیشتر دوس دارم یه چیزو از نزدیک ببینم اینجوری خرید بهم مزه میده😁😋

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست ک همه میزنن عیب نداره ولی ب صورتتون نزنین یا ب وسیله هاتون الکلم همراتون داشته باشین ضدعفونی کن ...

اخه شوهرم رعایت نمیکنه یه کم به خاطر همون وگرنه خودم کلی ماسک و دستکش خریده بودم برا زایمانم تو بیمارستان هنوز دارم

2731
وقتى تموم ميشه كه همه واقعا رعايت كنن ولى متاسفانه خيليها جدى نمى گيرن و همين كار رو خراب كرده

اره واقعا همین دیروز یکی از همسایه هامون استوری زد بای خوزستان خوب بیشعور بشین تو خونت میری میگیردی مریضیو میاری برا ما 

بچه هارونبربیرون خودت سرظهرک خلوته بروبخربیا ماسک بزن ودستکش الکلم باهات باشه 

اره درس میگی بچه هارو نمیبرم با خودم فقط نمیدونم مرکز خرید برم یا برم تو خیابون بگردم؟؟؟

من شوهرم قبول نداره خودمم بیشتر دوس دارم یه چیزو از نزدیک ببینم اینجوری خرید بهم مزه میده😁😋

پس باید با رعایت تمام بهداشتی بری عزیزم..میدونی اینی که من خرید کردم..نزدیک ۱۵ ساله ازش خرید میکنیم..یه حجره تو بازار داره.لباساشم تاوقبل کرونا همش حضوری میرفتم...دیگه جنس و ایناشو کامل میدونم چون یه مارک مشخص میاره....دیگه خودشونم گذاشتن کانال فعلا برا همین فقط رنگ و مدل و انتخاب کردم خودشم اورد😆چون میترسید به پیک بده...اگه تهران بودی بهت میدادم ادرسشو..

ان شالله میری به سلامتی میخری و استفاده میکنید❤

فقط خیلی مراقب باش.چون بچه کوچیک هم داری..جای سر بسته و شلوغ اصلا نرو.ماسک و شیلد بزن حتما

درست میشه دایی  
2740
پس باید با رعایت تمام بهداشتی بری عزیزم..میدونی اینی که من خرید کردم..نزدیک ۱۵ ساله ازش خرید میکنیم. ...

مرسی عزیزم اره باید لیست کنم که چیزی یادم نره سریع بگیرم بیام 

اگه مركز خريد در حدى شلوغه  كه آدمها خيلى نزديك هم  مجبورن حركت كنن نرو خطرش زياده

نمیدونم خیلی وقته نرفتم نزدیک شش ماهه بیرون از قبل کرونا به خاطر بارداریم تا الان که زایمان کردم 

مثل ما انلاین خرید کن

من سیسمونیم انلاین خریدم یدونه سوتینم از بیرون نمیخرم همش سفارش میدم

مانتو بلوز شلوار دامن لباس زیر حتی داروها و و و 

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره :)