2410
2553

من الان تازه زایمان کردم قبلش به ختطر بارداری و کرونا هیج جا نرفتم ولی دیگه خفه شدم لباسم ندارم همش کهنه شدن دیگه حالا میترسم برم یه وقت کرونا نگیرم ☹☹☹☹شوهرمم رعایت نمیکنه اگه بریم بازار دست به همه چیز میزنه مثلا حالا چی کار کنم 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

من اره چند روز پیش رفتم بعد مدت ها واقعا خرید باید می رفتم چند تا لباس لازم داشتم شدید

ماسک زدم ولی دستکش استفاده نکردم شهرمون دما 40 درجه ایناست واقعا سختم بود اما توی بازار دستم و به چیز خاصی نزدم به غیر از لباس های که گرفتم که بعد که اومدم خونه هم دستام و کامل شستم همه لباس های که خریدم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من اره چند روز پیش رفتم بعد مدت ها واقعا خرید باید می رفتم چند تا لباس لازم داشتم شدید ماسک زدم ولی ...

منم میترسم تازه خوزستانیم اینجا رشد کرونا زیاده بعد واقفا ترس دارم دوتا بچه کوچیک خیلی احتیاج دارم نزدیک شش ماهه بازار نرفتم از خونه بیرون نیومدم واقعا دلم گرفته دیگه😭😭😭دیشبم یه بغض عجیبی داشتم اصلا حالم بد بود

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
کلافه شدم نزدیکه دیوونه بشم شوهرم تمام زندگیش عین قبل شده فقط رعایت بهداشتش بیشتر شده ولی نمیزاره ...

😭😢😢😢😢😢😢

2714
جاى شلوغ نرو داخل مغازه هاى شلوغ نرو دستم به اين ور و  اون ور نزن فاصله رو رعايت كن  زياد ...

میخوام برم مرکز خرید که همه چی یه جا باشه سریع بگیرم ولی نمیدونم شاید شلوغ باشه

منم میترسم تازه خوزستانیم اینجا رشد کرونا زیاده بعد واقفا ترس دارم دوتا بچه کوچیک خیلی احتیاج دارم ن ...

الهی حق داری اره خوزستان اوضاع خوب نیست
بچه هات و نبر خرید عزیزم بذارشون خونه فقط خودت برو خرید ماسک و دستکش هم استفاده کن اصلا توی بازارم درشون نیار اصلاااا

وقتی هم اومدی خونه هم ماسک و هم دستکش و ضد عفونی کن و اینا تمام لباس های خودت و با لباس های که خرید کردی رو مستقیم برو توی حموم که بشوری نایلون های خریدم همه رو بنداز دور

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

دست ک همه میزنن عیب نداره ولی ب صورتتون نزنین یا ب وسیله هاتون الکلم همراتون داشته باشین ضدعفونی کن دستاتوتو مرتبا

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706