2733
2734
عنوان

از دیشب تا حالا دارم حرص میخورم مرتیکه نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 2090 بازدید | 90 پست
وقتی قانون واحدی و در مورد نوع و اندازه ارتباط با جنس مخالف،مشترکا قبول نداشته باشین، باید بشینین سر ...

متوجه منظورتون نشدم؟

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
وای خدایا چقد هرزه والا من با یکی از دوستا شوهرم ک شریکشم هستم و خیلی باهاش راحتم هیچوقت نگاه مستقی ...

اره خودمم از حرکت شکه شدم چون من ادم جدی هستم و کلا با هیچ مردی نه شوخی میکنم نه صحبت اضافه بعد این یه هو اینجوری کرد هنگ کردم 

شوهرمم گفت دیگه اصلا باهاشون قرار نمیزاریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرده مشخصه یک لحظه بهت توجه کرده اومده شوخی کنه تا بخندی اون واقعا نمیدونسته که ژل زدی هیچ وقت شوخ ...

آخه من اصلا باهاش شوخی ندارم بعد اگر نمیدونست که زدم چرا داشت نگاهم میکرد بعد یه هو میتقیم رفت سر این موضوع 

من فکر میکنم فهمیده بود و قصدش مسخره کردن من بود 

چ جورم😂 شوهر من خیلی سر ب زیره  شما فکرشو بکن این جایی رو نگاه کنه😁

اره دقیقا شوهر منم همیشه سرش پایینه وقتی با خانومای دوستاش حرف میزنه بعد این انقدر پر رو

2731
آخه من اصلا باهاش شوخی ندارم بعد اگر نمیدونست که زدم چرا داشت نگاهم میکرد بعد یه هو میتقیم رفت سر ای ...

ن مطمئن باش خواسته جلب توجه کنه و تو رو بخندونه

داشته بهت توجه میکرده

ولی در کل با اینجور آدمایی رفت و آمد نکنین

انشالله سر ب زیر میشه منم مجردیام خیلی شیطون بودم شوهرمم در حد خودش دوست دختر داشته از اونا بوده😜

الان ازش راضی هستید ؟هیچ خطایی نداشتن تو متاهلی باشما؟

مثلا دید تو خیابون بعضی مردا یا همسرشون کنارشون هست یا نیست به خانومای دیگه نگاه میکنن ! شما این مشکل ندارین؟ من خیلیی میترسم😣

منم مشکل ندارم همسرم قبلا دوس ختر داشته باشه ولی بعدش میخوام آدم حسابی باشه😆😅

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.
اره خودمم از حرکت شکه شدم چون من ادم جدی هستم و کلا با هیچ مردی نه شوخی میکنم نه صحبت اضافه بعد این ...

خوب مکنین

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ن مطمئن باش خواسته جلب توجه کنه و تو رو بخندونه داشته بهت توجه میکرده ولی در کل با اینجور آدمایی ر ...

اره احتمالا 

نه دیگه اصلا نمیرم باهاشون بیرون اصلا خوشم نمیاد از این رفتارا

2738
الان ازش راضی هستید ؟هیچ خطایی نداشتن تو متاهلی باشما؟ مثلا دید تو خیابون بعضی مردا یا همسرشون کنار ...

اره راضیم نه اصلا

خیلی سر ب زیر و متینه کله فامیل دوسش دارن

خواهرم مستقیم بهم گفت شوهرتو از خودت بیشتر دوس دارم😑

البتع شمام ببینیش میگی چ پسر خوبی😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اره راضیم نه اصلا خیلی سر ب زیر و متینه کله فامیل دوسش دارن خواهرم مستقیم بهم گفت شوهرتو از خودت ب ...

😂😂😂😂😂😂 

ای جونم انشالله تا ابد پایدارو خوشبخت بمونین 

دستتونم رو سر من 😅😉😂

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.

همینطور که بچه شما بدون منظور گفته شاید اونم بدون منطور این حرفو زده.گاهی ادم بزرگام یچیز همینجوری میگن.

من اگه جای خانوم اون بودم خودم زودتر باشماها کات میگردم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من هیچ وقت آقایونی رو که با دوستاشون رفت و آمد میکنن درک نکردم. آخه چه لزومی داره با غریبه رفت و آم ...

من الان۱۱ساله با بیش ازده تا از دوستای شوهرم وخانواده شون رفت و آمد دارم مشکل اینچنینی هم نداشتم بنظرم مردا خودشون بهتر میدونن کیو وارد زندگی شون کنن

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
من نظرم اینه اون هیزا شوهرتون قبل اینکه زنش با دوست هاش و خانوادشون در ارتباط قرار بده اول باید بشنا ...

آره واقعا 

من و همسرم رفت و آمد داریم با دوستان (قبل از کرونا البته الان که قطعا نه ) ولی اگر من بخوام کسی رو انتخاب کنم و آشنایی از سمت من باشه، دوست خودم رو حسابی میسنجم و همسرم هم اگر بخواد کسی رو انتخاب کنه از همکارانش حتما از سمت خودش آقا رو میسنجه

بعد هم حتما چند بار و چند ماه بیرون قرار می گذاریم و هر کسی رو خونه دعوت نمی‌کنیم یا خونشون نمیریم 

اگر در این مراحل دیدیم متناسب هستیم با هم ادامه میدیم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
همینطور که بچه شما بدون منظور گفته شاید اونم بدون منطور این حرفو زده.گاهی ادم بزرگام یچیز همینجوری م ...

منم موافقم ...نمیدونم چرا اینجا همه جبهه گرفتن علیه اون اقا.......شاید فقط نیتش شوخی بوده.....البته اشتباه کرده.،.چون ادم باید روحیات طرف مقابلو بسنجه

😂😂😂😂😂😂  ای جونم انشالله تا ابد پایدارو خوشبخت بمونین  دستتونم رو سر من 😅😉😂

مرسی عزیزم

انشالله یکی بهترراز شوهر من گیرت بیاد

2706