2737
2734
عنوان

از دیشب تا حالا دارم حرص میخورم مرتیکه نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 2090 بازدید | 90 پست
شاید زنش پیشش گفته باشه

جالب اینجاس زنش اصلا به روم نیورده تا حالا که ژل زدم و منم اصلا نگفتم 😑

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید شما به زنش گفته بودید که ژل زدید اونم به شوهرش گفته، منم بعصی حرف های دوستانه زنانه رو به شوهرم ...

نه جالبیش همینه که من شوکه شدم از حرفش 

من اصلا به زنش نگفته بودم زنشم به روم نیورده بود اصلا

2731
شاید زنش فهمیده قبلا به شوهرش گفته بوده.

نمیدونم

من به زنش نگفته بودم زنشم اصلا به روم نیورده بود 

مگه مردا هم از این کارا میکنن (ژل زدن)؟ اگه می بینید علیه السلام نیستن وچشم هیزیش با ترشرویی شما وآ ...

والا نمیدونم 

اونوقت من خودم کلا ادمیم اصلا شوخی نمیکنم یعنی کلا بلد نیستم و جدیم 

من هیچ وقت آقایونی رو که با دوستاشون رفت و آمد میکنن درک نکردم. آخه چه لزومی داره با غریبه رفت و آم ...

ربطی نداره

ما خیلی مذهبی هستیم اما با دوستای همسرم و خانوم‌هاشون رفت‌وآمد صمیمانه داریم

اما حساب‌شده رفت‌وآمد میکنیم

خانما با هم صحبت میکنن،آقایون باهم

فقط درحد سلام و احوالپرسی معمول باهم حرف میزنیم

اگر آدم حد خودش رو بدونه هیچ مشکلی پیش نمیاد

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
پس شاید فکر کرده شما داری چراغ سبز نشون میدی... و احتمالا این ژل تزریق کردنت واضح هست داشته مسخرت می ...

آخه من کلا همه میشناسنم که ادم جدی و خشکی هستم هیچوقتم جز سلام علیکو حرفای رسمی با مردا حرف نمیزنم 

من احساس میکنم همون قصدش مسخره کردن بود 

2738
عجب مرد خاله زنکی. میزدی تو ذوقش ذوق مرگ شه

من رنگم سرخ شده بود اصلا شوکه شدم فقط  شوهرمو که داشت با دخترام بازی میکرد صدا کردم گفتم بریم خونه

اوه اوه چه خوشکل خانمی والا منم بودم هی نگات میکردم 😉 اما اگه نظر منو بخوای قطع رابطه به مردها اعتباری نیست منو شوهرم با دوتا از دوستاش رفت و آمد خانوادگی داریم بیست سالی میشه وقتی باهم حرف می‌زنیم انگار خواهر و برادریم من فک میکنم آدم رفتار غیر عادی رو زود میفهمه و اگه حس خوبی از رفتار این آقا نداشتید حتما ارتباطت نو قطع کوید

من هیچ وقت آقایونی رو که با دوستاشون رفت و آمد میکنن درک نکردم. آخه چه لزومی داره با غریبه رفت و آم ...

وقتی هیچ فامیل به دردبخوری نداشته باشی مجبوری با دوست بگردی 

این اصلا دلیل نمیشه چون این آقا اینجوره بقیه هم اینجوری باشن بعد ما اصلا رابطه اونجور صمیمی نداشتیم چند ماهی یه بار همو میدیدیم 

نمیدونم من به زنش نگفته بودم زنشم اصلا به روم نیورده بود 

ببین با هر کی راحتی ارتباط داشته باش، شوهر من هم با دوستاش ارتباط داره ولی اکثرا نمی ذارم بیاره خونه اگر هم خیلی اصرار داشت من با بچه هام میرم خونه بابام بعد میگم بیان چون خودم معذبم. با یکی از همکاراش خانوادگی ارتباط داشتیم اقاهه خوب بود زنه کرم داشت و بد  لباس می پوشید کلا فازش با من فرق داشت و اهل چشم و هم چشمی بودکه خودم هم حوصلشو نداشتم و ارتباطمون رو کم کردم اون هم بعدها با دو تا بچه  زنشو طلاق داد کلا مشکل داشتن..

ربطی نداره ما خیلی مذهبی هستیم اما با دوستای همسرم و خانوم‌هاشون رفت‌وآمد صمیمانه داریم اما حساب‌ش ...

آفرین ماهم دقیقا همینجوریم اصلا خانما با آقایون حرفی نمیزنن همه هم حجاب دارن 

2706