2737
2739
نه والا😕

پس عاشقت شدم😂😂😂❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبو بودن خیییییلی مهمه😅

خوشبوی واقعیااااا نه بو‌گند عرق بدی هی اسپری خالی کنی 

اون واااقعا ته فاجعس🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728

یه نظرم‌یه خانم با کلاس همیشه موهاش مرتبه  بوی خوب میده. خودشو در الویت زندگی میذاره.. مدام هم اطلاعاتشو به روز میکنه در هر زمینه ایی  زیاد صحبت‌نمیکنه‌بلند هم‌نمیخنده ته حلقشو همه ببینن 😐😐

پیج منو اگه دوست دارین فالو کنید😍 mezon_kodak_yasna
یه خانوم باکلاس الان باید خاب باشه

من با کلاسم 

بلند شدم صبحونه درست کنم برا شوهرم ؟😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738
یه خانوم باکلاس الان باید خاب باشه

پس ما هم یعنی بی کلاسیم؟؟😒

در واقع خودتم بی کلاسی😂😂😂🔫🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎