2733
2739
عنوان

راستشو بگین منم راستشو میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2452 بازدید | 194 پست
خدایی جدی میگی یا ت هم اسکلمون کردی!?

به خدا جدی به جون بچه هام که دنیام هستن

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله که توام خوشبخت بشی بنظرمن گذشته هرکسی ب خودش مربوطه که چیه و چیشده منم عاشق ی پسری شدم ۲۰س ...

عزیزم خوب کردی انشالله خوشبخت بشی

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉

استار تر من باورت میکنم اما همیشه واسم سواله اونایی ک جای مامانت هستن الان روشون هم میشه تو چشم دامادشون نگاه کنن یا تو چشم دخترشون؟ اما واقعا ما با کفشای مامانت راه نرفتیم....ایشالله مامانتم خوشبخت بشه

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
آخی چ باحال خدا بچه هاتونو حفظ کنه خوشبخت شین چن سالت بود اونموقع?

اون موقع ۱۴بودم الان ۳۲ تازه نوه هم دارم به خاطراون دسته گل😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
پس قضیه اون عشق قبلی و اینا چیه اسی داری دروغ میگی?

اون عشق اول مربوط ب ۹سالگیم میشه ن ترسی دارم از کسی نه چیزی ک بخام دروغ بگم

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
2738
منم حالم بد شد بردن دکتر (بیمارستان)من و اونجا با شوهرم آشنا شدم

خوشبخت بشین عزیزدلم❤😘

نوه??

بله عزیزم

2706