2737
2739
عنوان

ازدواح با اختلاف سنی بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم حقیقتا باید بری مشاوره...  ولی اونایی زن سن پایین میگیرن یکی از دلایلشون اینه اون خ ...

من ۱۲ سال کوچیکترم  و راضی نیستم و تک تک حرفای این خانم درسته

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2728
ماتقریبا توی این سه سال مث زن و شوهر بودیم فقط زیر ی شبا پیش هم نبودیم

بیشتر از ۲۰ساله اختلاف سنیتون درسته؟؟

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

عزیزم اینو میگم و شب بخیر ،

درکت میکنم تو الان از دید یه دختر ۲۰ ساله عاشق داری نگاه میکنی، 

الان متوجه حرفای ما نمیشی هر چند خودت فکر کنی داری با عقلت تصمیم میگیری ،فقط فکررر میکنی با عقلت تصمیم گرفتی،

و میدونم الان باز این حرف منو قبول نمیکنی، چون عاشقی،

اما ازدواج نکردنت با این اقا با هممممه خوبی هایی که داره به صلاحت نیست ، مطمئن باش بعد یکی دوسال که اتیش عشقت فروکش کرد میفهمی الان داغی.

البته نمیدونم منظورت از مثل زن و شوهر چیه، یعنی رابطه جنسی داشتی یا نه، 

اگر هم داشتی و نخوای مجبور نیستی بخاطرش باهاش ازدواج کنی ،

در هر صورت بهترررررین اینده رو برات از خدا میخوام ، بهترین کار و تصمیم هر چی که به صلاحته.

من ۷ سال کوچیکترم اما گاهی واقعا مثل یه بچه باهام رفتار میکنه و احساس میکنم چقدرر  احساس میکنه پخته تر و با تجربه تره، حس خوبی نیست

تازه ۷ سال خیلی زیاد نیست به نظرم میشد اختلاف سنیمون کمتر هم میبود😔

2740

من نه پدرم مخالف بود نه مادرم انتخابو گذاشته بودن پای خودم اما مادرم یه دوستی داشت بنده خدا وقتی فهمید آدمی که من دوسش دارم ده سال ازم بزرگتره خیلی نصیحتم کرد چون خودشم 12 سال از شوهرش کوچیکتر بود من حقیقتش اوایل فکرمیکردم باهام لجه و از رو حسودیه چون دوسال قبلش جواب رد به خواستگاری پسرش دادم و پسرشم به اصرار باباش رفت دخترعموشو گرفت ولی این روزا تو دلم میگم کاش بیشتر اصرار کرده بود و زودتر جلومو میگرفت اصلا کاش جای اون پدر و مادرم مخالفت میکردن و نمیذاشتن😭😭😭😭😭من کور بودم عاشق کوره نمیفهمه زندگی خاله بازی و شوخی نیست که هی آدم بگه خوبه عالیه ،،،،،وقتی که ازدواج کردی تازه عمق فاجعه رو حس میکنی و دیگه پشیمونی سودی نداره 

مشاور رفتیم از همه نظر اوکی بودیم باهم من میخام بیینم بقیه کهداختلاف سنی داشتن خانوادشون چجوری راضی ...

من و دوست پسرم هم ١١سال اختلاف سن داريم البته قصد اون ازدواجه.ولي من فكر ميكنم زشت هستم ولي همه ميگن جذاب و خوشگلم به خاطر همين عكس خودمو براش نفرستادم اين پسره هم بهم گفت چون. دختر خوب و مهربون هستي من قلبتو ميخوام نه چيز ديگه الان هم روم نميشه بهش بگم

عزيزم مهم اينه عاشق هم باشين سن مهم نيست

عزیزم اگه زیر ی سقف رفته بودی با دوست پسرت میتونی اینو بگی شما که تجربه زندگی با یه فرد بزرگتر از خودت رو نداری تقریبا شرایطتت مثل این خانمه، پس نمیشه بگی اختلاف سنی زیاد توی زندگی متاهلی خوبه یا بد.

همینجا ببین خانمایی که با شوهراشون اختلاف سنی دارن چی میگن ،کسایی که ازدواج کردن.

درسته عزيزم

ان شاالله بهترین ها نصیبت بشه خودت دست کم نگیر ، اعتماد به نفس داشته باش، بزار طرفت فکر کنه برای بدست اوردنت باید تلاش کنه، تو بگی زشتم دو روز دیه اونم بهت میگه تو زشتی، از نکات مثبتت براش بگو ، تو لایق بهترین ها هستی👌