2737
2734
عنوان

ازدواح با اختلاف سنی بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم حقیقتا باید بری مشاوره... 

ولی اونایی زن سن پایین میگیرن یکی از دلایلشون اینه اون خانوم رو تربیت کنن... 

و اینکه شما کاری الان میخوای انجام بدی اون طرف شما چن سال پیش انجام داده براش مسخره هست و خب خیلی ها میخوان نظرشون به زنشون تحمیل کنن... 

وقتی سنت پایین باشه و با یکی با اختلاف سنی کم ازدواج کنی جا داره ک چند سالی تفریح کنید و بعد بچه دار بشین اما با اختلاف سنی بالا آقا سریعا بچه میخواد... 

به نظر من حتما برین مشاوره تا بررسی بشین

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2728
از همه این نظرا که گفتی اوکیه اهل تفریح شوخ طبع عاشق سفر حتی خیلی بیشتر از من

الان شاید عزیزم چون ایشون ۴۰ سالشه و مرد ها توی ۴۰ سالگی معمولا هنوز داغ ن اما ده سال دیگه ایشون ۵۰ و شما ۳۰ اوج جوانی و زیبایی شما و بازنشستگی ایشون، الان ۴۰ سالشونه و طبیعیه که توان داره اما چندسال دیگه...

قبول کنید که یه مرد ۵۰ ساله توان مرد ۳۵ ساله رو برای مثال نداره، 

چون نظر پرسیدی بهت میگم.

ببین عزیزم حقیقتا باید بری مشاوره...  ولی اونایی زن سن پایین میگیرن یکی از دلایلشون اینه اون خ ...

مشاور رفتیم از همه نظر اوکی بودیم باهم من میخام بیینم بقیه کهداختلاف سنی داشتن خانوادشون چجوری راضی شدن

از نظر اخلاقی و رفتاری دوتامون مثل همدیگه ایم

خداروشکر مشکل نداریم فقط خانوادهههههه

من حتی یکی دوبار سرکتاب باز کردم بهم گفتن خیلی خوبه 

و به نظرم چون تفاوت سنی تون خیلی زیاده ممکنه شما خیلی در زمینه تصمیم گیری برنامه های اینده دخیل نباشین و براساس تجربه و اگاهی اکثر مواقع تصمیم گیرنده خودشون باشن در واقع با شما مثل یه بچه رفتار بشه، 

این رو توی زوج هایی که فاصله سنیشون خیلی کمتر هست هم به مراتب میشه دید..

و به نظرم چون تفاوت سنی تون خیلی زیاده ممکنه شما خیلی در زمینه تصمیم گیری برنامه های اینده دخیل نباش ...

اینی که گفتی ربطی ب فاصله سنی نداره

مردا همیشه توی هرسنی میخان حرفشون رو ب کرسی بشونن

ولی خب ما همیشه باهم مشورت کردیم واقعا نشده بدون مشورت هم کاری کنیم

2738
مشاور رفتیم از همه نظر اوکی بودیم باهم من میخام بیینم بقیه کهداختلاف سنی داشتن خانوادشون چجوری راضی ...

خانواده خیییییلی مهمه خیییییلی... من چون خانوادم راضی نبودن قشنگ میفهمم خانواده خیلییییییییی مهمه 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

[QUOTE=139998089]خانواده خیییییلی مهمه خیییییلی... من چون خانوادم راضی نبودن قشنگ میفهمم خانواده خیلییییییییی مهمه&nb ...[/QUOTE

خانواده خودت ناراضی ان؟

من هدفم راضی کردنشونه چون دلم نمیخاد پشت زندگیم اه باشه

تو همش بیست سالته این اشتباهو نکن چون پشیمون میشی اینو منی میگم که همسرم ده سال ازم بزرگتره اصلا حرف همو نمیفهمیم من دلم میخواد بچگی کنم و بازیگوشی ولی اون ده سال قبل این حالت هارو گذرونده خیلی جاها کارای منو درک نمیکنه از لحاظ جنسی هم شور و شوقی اندازه ی من نداره و سرده و من همیشه بخاطره این اختلاف سن پشیمونم میگم کاش با یه هم دهه ی خودم ازدواج میکردم تو توی اوج جوونی و زیبایی هستی الان عاشقی و متوجه نیستی عشق عین آتیش میمونه اولش شعله وره فکرمیکنی جذابه ولی به دستش که بیاری این شوق میخوابه اونوقت میفهمی چ اشتباه بزرگی کردی فکرشو بکن همه ی دوستات با شوهراشون شاد باشن و با افتخار عکسشونو نشون بدن اما تو بعد ده سال که تازه سی سالت شده مجبوری عکس یه مرد پنجاه ساله رو کنار خودت نشون بقیه بدی الان درک نمیکنی ولی وقتی هی همه جا فکرکنن دخترشی کم کم میخوره تو ذوقت روحیه ات خراب میشه از این بدتر اینه که اون الان 40 سالشه دیگه وقت بابا شدنشه ولی تو چی که تازه اول جوونیته و باید خوش بگذرونی؟اگه اونم بچه نخواد تو فکرشو بکن 5 سالم بچه دار نشی اونوقت بچه بیاری یه بچه چ گناهی کرده که وقتی داره به دنیا میاد باباش 45 سالشه اونوقت ده سالش که شد باباش میشه 55 ساله بره جلو مدرسه دنبالش همه فکرمیکنن پدربزرگشه و مسخره اش میکنن میدونی چ ظلمی میشه در حق روح و روان اون بچه؟؟؟؟؟؟؟الان با دلت تصمیم نگیر عقلانی فکرکن تو بازم وقت واس عاشق شدن داری