2737
2734

سلام دوستان،کسانیکه با hcg و لتروزول  باردار شدید،اولین زمانی که بعد تزریق رفتید ازمایش خون دادید و مثبت شد،کی بود؟چند روز بعد  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۱۴ روز

مارال جون ،میتونم بپرسم شما بعد تزریق و نزدیکی تا چندوقت بعدش تهوع داشتی؟یا اصلا نداشتی،و چندبار اقدام کردی،از نزدیکی پنج شب میگذره اما تهوعم امروز بیشتر از روزهای قبل شده بود،ایا این امپول تهوع آوره؟من فقط یکبار نزدیکی داشتم بخاطر پسر و فولیم۲۲شده بود،دقیق بیست و چهارساعت بعد نزدیکی داشتم.

2728
پونزده روز بعداز پریودی 

شادی جون شما هم میشه بگی بعد تزریق تا چه مدت تهوع داشتی؟یا اصلا تهوع ربطی به امپول داره یا نه؟اخه من متفورمین از دوماه پیش دوتادوتا دارم میخورم،با دوفاستون و حتی این بار که لتروزول خوردم هیچ تهوعی نداشتم،اما الان دارم بعد تزریقhcg و نزدیکی،یعنی میتونه علائم باردلری باشه

2738
شادی جون شما هم میشه بگی بعد تزریق تا چه مدت تهوع داشتی؟یا اصلا تهوع ربطی به امپول داره یا نه؟اخه من ...

من بعد ی ماه از بارداریم حالت تهوعم شروع شد ب شدت حالت تهوع داشتم خیلی غیر عادی بود ک حاملگیم پوچ بود علت اون غیر عادی بودن حالت تهوع هم همین بود. ولی سر حاملگی اولم فقط قرص کلومیفن خوردم خییلی حالت تهوعم کمتر بود خیییلی کم ولی داشتم اونم ایست قلبی کرد سقط شد

اخه تا موعد پریودم دوهفته مونده ،تا اونموقع نمیتونم صبر کنم،راه دیگه نیست،زودتر بفهمم؟؟؟بخاطر کارم م ...

امپولش تهوع اور نیس اگ حالت تهوع داری امکان زیاد بارداری ولی خیلی زود تهوعت شروع شده عجیبه

امپولش تهوع اور نیس اگ حالت تهوع داری امکان زیاد بارداری ولی خیلی زود تهوعت شروع شده عجیبه

اره شادی جونم نمیدونم،ذهنم حسابی مشغول کرده،منم یه جا خوندم امپولش تهوع اور نیست،نمیدونم جالبه تهوعم روبه افزایش اما منقطع ،یعنی یهو کم و زیاد میشه،اما خیلی شدید نیست که بخوام بالا بیارم،یعنی حامله ام به نظرت؟یعنی با همون یکبار اقدام؟؟

شادی جون الان بارداری؟؟علائم hcg تهوع نیست یعنی؟؟اخه بی بی چک حداقل پانزده روز بعده

ن من باردار نیستم دوتا سقط شدن.. ن فکرنمیکنم تهوع اور باشه ولی خب سیستم بدن با هم فرق داره از دکترت بپرس یاتست بده ی هفته بعد باز تستبده اگ ج منفی بود

2706