2737
2739

سلام. خیلی ناراحتم کلی گریه کردم چرخ خیاطیمو نیست. آخرین باری که ازش استفاده کردم حدود یکسال و نیم پیش بود که بردمش خونه ی مادرشوهرم. دقیقا یادم‌نیست کی آوردمش خونه ی خودم. امروز خواهرشوهرم اومده بود خونه ام. بهش گفتم چرخو بیارم برا دخترم لباس بدوز هی میگفت نه خودم میبرم خونه میدوزم. من مشغله ی فکریم زیاده نمیدونم چرا تا حالا سراغشو نگرفته بودم. از بس احمقم. خواهر شوهرم معذب بود تو خونه ام. رفتارش یه جوری بود تا اینکه حرف چرخ شد. قبلا هم دخترش اومده بود خونه ام پول داشتم رو میز یواشکی برشون داشت. دخترمم وفتی پیششون هست یواشکی گیره های سرشو میبرن‌. یه بارم چندتا پارچه اوردم نشون خود کثافتش دادم دیدم یکیشدن رو قایم کرده بود زیر پاش. 

استقلالی ام💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چون سرکارم و درامدم خوبه ؟ بخدا کلی احترامشون میکنم. کادوی عید و تولد و وقتی میاد خونه ام دست خالی ن ...

بعضیا پَست طبع هستن... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
چون سرکارم و درامدم خوبه ؟ بخدا کلی احترامشون میکنم. کادوی عید و تولد و وقتی میاد خونه ام دست خالی ن ...

همینه دیگه رو میدی پررو میشن فکر میکنن وضعت خوبع میگن ما برداریمم برداشتیم اون داره بازم میخره

همینه دیگه رو میدی پررو میشن فکر میکنن وضعت خوبع میگن ما برداریمم برداشتیم اون داره بازم میخره

از این حرف گریه ام گرفت. این منطق اوناست. بخدا پول من با خون دل خوردن و شب بیداریه 😢😢

استقلالی ام💙💙💙