2737
2734
عنوان

توروخدا تجربه دارای لیزر بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 77 پست

من هم‌اپراتور لیزر بودم هم‌خودم انجام دادم 

لیزر برای موهای سیاه رنگ جواب‌قطعی میده،فرقی نداره کجای بدنت،صورتت یا هرجا 

هرچی‌مشکی‌تر‌‌ و ضخیم‌تر‌ جواب دهی بهتر

دستگاهم‌مهمه الکس فقط کندلا عالیه

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکلی که دارم اینه که چندسال موهای پاهام رو موم مینداختم و متاسفانه ۸۰ درصد موها زیر پوستی به ...

عزيزم پاهاي من همين بود .اصلا افتضااااااااح دون دون سياه.حالا بيا ببين آينه .عالي شده ها . برو شك نكن

2728
من هم‌اپراتور لیزر بودم هم‌خودم انجام دادم  لیزر برای موهای سیاه رنگ جواب‌قطعی میده،فرقی نداره ...

عزیزم چه خوب که خانم با تجربه ای مث شما اومده 

موهای بدن من کلا مشکی آن صورتم بقدری موهاش مشکیه که انگار سبزه ام اما وقتی اصلاح میکنم سفید پوست میشم😆 خیلی دوس دارم پشت لب و خط ریشمم لیزر کنم اما میترسم زائد بشن 

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
میشه پاهامو کیسه بکشم تو این مدت که لیزر میرم ضرری نداره،؟ اخه شنیدم ضربه نباید وارد بشه به جای که ل ...

يعني چي ضربه وارد نشه😉😉من اتفاقا كيسه ميكشيدم جهت اينكه قشنگ موها بريزه بيرون .الانم ٣ سالي از ليزر ميگذره .٦ ماه يباري ميرم

عزيزم پاهاي من همين بود .اصلا افتضااااااااح دون دون سياه.حالا بيا ببين آينه .عالي شده ها . برو شك نك ...

چقد خوووووب مبارکت عریزم 

ببین مال من نقطه های سیاه که زیر پوستن سالیان ساله😄 میترسم لیزر روشون بی اثر باشه بخاطر اینکه زیر پوست گیر کردن و اصلا نمیتونن دربیان که بخوان بریزن

عزیزم چه خوب که خانم با تجربه ای مث شما اومده  موهای بدن من کلا مشکی آن صورتم بقدری موهاش مشکی ...

نه گلم نترس

اتفاقا لیزر برای شماس

فقط کلینیک مطمئن و دستگاه خوب وتیم خوب رو پیدا کنید 

بهشون اعتماد کنید 

کامل مشکلت برطرف میشه

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!
2738
يعني چي ضربه وارد نشه😉😉من اتفاقا كيسه ميكشيدم جهت اينكه قشنگ موها بريزه بيرون .الانم ٣ سالي از ليز ...

عریزم میشه ازت ی خواهش کنم هرچند به زحمت میوفتی 

میشع تاپیک های منو ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ک راجب لیزره سر بزنی و نظرت رو بدی ممنون میشم 

نه گلم نترس اتفاقا لیزر برای شماس فقط کلینیک مطمئن و دستگاه خوب وتیم خوب رو پیدا کنید  بهشون ...

عریزم میشه ازت ی خواهش کنم هرچند به زحمت میوفتی 

میشع تاپیک های منو ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ک راجب لیزره سر بزنی و نظرت رو بدی ممنون میشم 

من یکسال 8جلسه رفتم، کلا هرجاییت ک موهاش نازک هست و لیزر نکن، چون نتیجه عکس میده، هرجا ک ضخیمه زود ج ...

موهای من کرک نیستن اما زائدم نیستن خیلی خیلی مشکی و زشتن از نازک کمی ضخیم تر نمیدونم جواب بگیرم یا نه

2706