2737
2734
عنوان

خواهرای مجازیم بیاین😔

9659 بازدید | 479 پست

دوستان من خواهر ندارم اما همه شما رو یه جور مثل خواهر میدونم

هر شب عادتمه که بیام و حرفا و درد دلاتونو و از خوشی ها و ناراحتیاتونو بخونم 

حالا امشب درد دل منه ،دوست دارم واسه شما بگم

چون واقعا کسیو ندارم که انقدر راحت و بی رو در واسی باهش درد دل کنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو عزیزم  

در رابطه با امضاتون باید بگم که میتونین کاربریاتون رو برگردونید با ایجاد  رمز عبور جدید  🌸🌹 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728

بچه ها من ۳۳ سالمه و ۱۰ساله ازدواج کردم، خانواده شوهرم پولدار و خانواده خودمم پولدار

اما بعد ازدواج یهو خانواده شوهرم خودشونو کشیدن کنار و بی مسئولیت بازی در اوردن برخلاف حرفاشون تو خواستگاری

داستان طولانیه و خلاصش میگم که در نهایت من شدم و شوهرم و با هیچ پول و زندگی و کاملا فقیرانه زندگی میکردیم و واسه خوردنمون هم نداشتیم

گزاشتی لایک کن

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2738
بچه ها من ۳۳ سالمه و ۱۰ساله ازدواج کردم، خانواده شوهرم پولدار و خانواده خودمم پولدار اما بعد ازدواج ...

مگه خرج زندگی شما رو خانواده شما یا خانواده شوهرتون باید بدن ؟ 

یعنی برای خرج زندگی میگین ؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

اجاره خونه میدادیم و اجاره مغازه

درصورتی که پدرشوهرم کارخونه داره و موقع. عروسی بهمون گفته بود اجاره خونتونو میدم تا دو سه ماه دیگه براتون خونه بگیرم فعلا سرم شلوغه

دقیقا بعد سه ماه عروسیمون خونه نخرید که هیچ

گفت به من چه اجارتونو هم خودتون بدید

دوران نامزدبمون یه مغازه که مال خودش بود داده بود دستمون شوهرم اونجا کاسبی راه بندازه

اما بعد عروسیمون از بابت مغازه خودش از ما اجاره میگرفت

مگه خرج زندگی شما رو خانواده شما یا خانواده شوهرتون باید بدن ؟  یعنی برای خرج زندگی میگین ؟&nb ...

نه گلم، شوهرم که اومد خواستگاری خانوادم مخالفت کردن،گفتن چیزی در بساط نداره که خود داماد

پدرشوهرم گفت من این همه پول دراوردم و دارم واسه پسرام 

میاد پیش خودم کارخونه ای که دارم

براش خونه میخرم و فلان میکنم و ....

نه گلم، شوهرم که اومد خواستگاری خانوادم مخالفت کردن،گفتن چیزی در بساط نداره که خود داماد پدرشوهرم گ ...

یعنی همسرتون از پدرش حقوق میگرفت ؟ 

یعنی همسرتون از پدرش حقوق میگرفت ؟ 

قرار بود که ببره پیش خودش تو کارخونه پدرش کار کنه و اونجا هم درامد داشته باشه

اما بعد عقدمون پدرشوهرم گفت نه

برو تو مغازه خودم و کاسبی راه بنداز

۵ میلیون داد واسه جنسای اولش که بیاره

بعدشم گفتیم مغازه خودشه دیگه اجاره نمیگیره

اما بعد عروسی خیالشون که راحت شد که دیگه منو گرفتن

و راه برگشتی هم ندارم یهو زدن زیر همه چی

و واقعا نیازی به پول اجاره نداشتن چون هم کارخونه و اپارتمان ۱۰ واحدی داره و کلی ملک و املاک

حتی گفت واحدای خودم کوچیکه و دست مستاجره

شما فعلا برین اجاره تا براتون خونه ویلایی بخرم

2706