2737
2739
عنوان

کسی اینجا النگو ظریف اینه ای داره ؟🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 12004 بازدید | 167 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازذبینشون اینو بنداز فقط این قشنگتره همه رو ننداز خیلی ضایع اس 🙉یه دونه بنداز ناز باشه بقیه شو تو ع ...

اینجا مردم دو تا دستشون پر میکنن اگه بخوایم بریم مسافرت ساق دست میپوشم از دستم در نمیاد کمی تنگه شوهرم کشاورزی داره میگه سال بعد دو تا دستت و پر میکنم اگه کارم خوب باشه میخوام اینا رو عوض کنم تنگن

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
2738
ازذبینشون اینو بنداز فقط این قشنگتره همه رو ننداز خیلی ضایع اس 🙉یه دونه بنداز ناز باشه بقیه شو تو ع ...

اره بابا،یکی خوشگلتره

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
طلا هر چ قدیمی تر باکلاس تر عزیزم الان دیگه کسی بدش نمیاد همه جا طلا میندازن 

خوش به حالت دیه الان شوهرام پول ندارن یه سرویس بخرن چه برسه به اینا 💁 کی ازدواج کردی ؟

۷۵ ملیون😒 چرا میگه تومن😳 داری یه تومنم بده به من فقیرم ندارم دعامیکنم به جونت والا دستم تنگه

خخخخ عزیزم شوهرم تازه الان بیکاره خونه هم نداریم در حال ساخته قرار بود امسال اوکی شه ولی کشاورزیمون نگرفت

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
اینجا مردم دو تا دستشون پر میکنن اگه بخوایم بریم مسافرت ساق دست میپوشم از دستم در نمیاد کمی تنگه شوه ...

ای وااااای نه تو خدا،دو تادست پر النگوووووو؟؟؟؟چه شود

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
خخخخ عزیزم شوهرم تازه الان بیکاره خونه هم نداریم در حال ساخته قرار بود امسال اوکی شه ولی کشاورزیمون ...

صاحب خونه شی

حداقل ۱۰۰ بده😢

طلاهاتو دیدم گرخیدم

یادش بخیر منم یه دستم پر بود سر هیچ و پول فروختم

2706