2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون گلم.. ساکنم.. وگرنه جمی نیستم❤️💌🤩

ماهم تازه اومدیم کنگان ساکن شدیم.من چندبسته سبزی منجمد دارم نزدیکم بودی حتما بهت میدادم

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
تلخ نشده بود ولی اصلا مزه قرمه سبزی نمیداد

بسته به سبزی که داری میشه شاید اونیکه شما خریدی ترکیب سبزیاش کمو زیاد شده. من خریدم مزه قرمه میده قشنگ خوش طعمه ولی او ور ک میخوام لعاب نمين آره گمونم اسفناج کمه 

ماهم تازه اومدیم کنگان ساکن شدیم.من چندبسته سبزی منجمد دارم نزدیکم بودی حتما بهت میدادم

مرسی از محبتت عشقم.. ❤️💌از کجا اومدین کنگان؟ من خودم خورد میکنم برا قورمه گلم

هر بار این درو محکم ببند برو
مرسی از محبتت عشقم.. ❤️💌از کجا اومدین کنگان؟ من خودم خورد میکنم برا قورمه گلم

از خوزستان

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
2738

عزیزم من فقط باسبزی خشک درس میکنم اتفاقا دوروز پیش درس کردم و میتونم بگم تاحالا کسی همچین قورمه سبزی نتونسته بدرسته حالا خاستی بعدا روششو بهت میگم

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

منم اگه سبزی تازه نداشته باشم و قرار باشه از سبزی خشک استفاده کنم میذارم تو آب گرم کامل خیس بخوره بهد سرخ میکنم خیلی هم خوب میشه سبزی خشک هم خودم خشک میکنم یه مقدار هرسال 

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️

من سبزیو خودم میگیرم پاک میکنم ميندازم سبزی خورد کنم بعدم فریز میکنم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

من روستا ک میرم خونه مامان بزرگم مجبورم از سبزی خشک استفاده کنم

چون اونجا ن کنسروی هس و ن منجمد

اول سبزیو پاک کنین بعد بزارین تو آب داغ خیس بخوره ی نیم ساعت

بعد سبزیارو از بالا بگیرین دیگه خاک و آشغالا پایین میمونن

بعدش پیاز توروغن داغ کنین سبزیارو بریزین و ادویه بزنین قشنگ بزارین سرخ شن

دوسه بار هم ی کم آب بریزین تا بهتر پخته شن

بعدشم قاطی لوبیا و گوشت و رب گوجه و ادویه کاری

اووووف عاااااااالی میشه😋

2706