2733
2739
عنوان

خار باش پیش فامیل شوهر

497 بازدید | 42 پست

یکی از چیزهای که تو نی نی سایت خیلی ناراحت کنندس و روزانه چندین تاپیک درباره ش زده میشه اینه که

فامیل شوهر هر غلطی که دلش میخواد میکنه و بعصی ها فقط سکوت میکنن و منطقشون اینه بالاخره اونا فامیل شوهرن و نمیشه کاری کرد

واقعا چرا؟

مثلا یه خانمی میگفت مادرشوهرم میاد خونه ی من میخوره و اخر هم میگه این چه غذایی بود دست پخت نداری اخر عروس هم تشکر میکنه و هیچی نمیگه و این جز سیاست میدونه

یا یکی میگفت خواهرشوهرم میاد جلوم میشینه و هر چی از دهنش درمیاد متلک میگه و من هیچی نمیگم و عاقلم!!!!!!!!!!یکی دیگه هم میگفت خواهرشوهرم تا شد فحش به پدر و مادرم داد منم بی خیال حرفاش شدم

و اتفاقا میگن ما شوهرامونو دوست داریم ولی نشون عشق اینه شخصیت خودتو نابود کنی؟؟؟؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

من میام خونه بعد یادم میاد در جواب باید چی میگفتم

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والو ما که برعکسشو تو نی نی سایت دیدیم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

چون ک خیلیاشون تقصیر خودشونه صمیمیت بیش از حد ایجاد میکننن بعد توقعاتو میبرن بالا یا هم از اونور بوم میفتن واسه هر چی حرف درس میکنن اگه هر دو طرف تعادل ایجاد کنن مشکلی پیش نمیاد

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ازسیاستشون یاعاقلیشون نیس ازخریتشون براخودشون ارزش قائل نیستن میترسن ی چیزی بگن شوهراشون طلاقشونو بد ...

دقیقا زدی به هدف

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2706