2733
2734
من سزارین بودم بعد یکسالو نیم بخیه هام عفونت کرده فردا عمل دارم

چطوری بعد یک سال ونیم عفونت کرده؟

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

منم حامله بشم فقطططط سزارين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی سزارین بده

بد نیس ... اما طبیعی بدون درد بهتره مطمن باش.

نه درد طبیعی رو داری نه درد بخیه های بعد سز رو.

چهاردونه بخیه زیبایی میزنن .

البته حتما باید بیمارستانت خصوصی باشه. اگه میخوای دولتی بری برو سزارین ک داغونت نکنن

2738
من سزارینم الان یک سالو هشت ماهه ک از زایمانم میگذره هنوز جای عملم دردم میکنه 

چرا اینقد طول کشیده؟منم دوبار سزارین شدم

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

اگر واسه دوران بارداری و انتخاب دکتر وقت و حوصله و هزینه کافی کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد من زایمان طبیعی بودم و کلی بخیه خوردم ولی بعد یک هفته بخیه هام خوب خوب شدن الآنم سه سال گذشته انگار نه انگار حتی جاشون مشخص نیست.

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

[QUOTE=139967920]بد نیس ... اما طبیعی بدون درد بهتره مطمن باش. نه درد طبیعی رو داری نه درد بخیه های بعد سز رو. چهار ...[/QUOTE

درد نداشتی واقعا///

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

استارتر عزیزم شما دیگه واقعا شانست بد بوده چون من تا حالا اصلا نشنیدم بعد زایمان طبیعی همچین مشکلی داشته باشن حتی خواهرشوهرم که خیلی سخت زایمان طبیعی کرد و لگنش کوچک بود و خیلی بخیه خورد اونم بعد زایمان دیگه مشکلی نداشت 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚