2733
2734

عزیزم هیچ ربطی ندارا بستگی به بدنت داره

منم سزارینم وکلی دردومرض واسم مونده

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چه توقعی داری از ۷لایه شکم که بریده میشه و خودش باید جوش بخوره 

چی بگم والا آخه سزارینی زیاد دیدم،زن داداشم سه بار خواهرشوهرم دوبار،خودم دو بار بعد 10سال خیلی ستمه که جای عمل درد بگیره😞

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2731
شاید یه عده بگن دروغ میگی ولی من یک روز بعد از عمل کاملا حالم خوب بود  سومین روز هم که اومده ب ...

به نظرم اگه بدن روفرم و فعالی داشته باشی و زمان بارداری استراحت مطلق نباشی و تنبلی نکرده باشی و بدنت سرحال باشه زایمانت هم راحتتره 

ولی بازم من بااینکه دوتا زایمان طبیعی داشتم و زایمانم خوب بود ولی به خاطر یه بیماری که داشتم جراحی که شدم خیلی اذیت شدم از بس درد کشیدم حتی تا چندهفته بعد جراحی افسردگی گرفته بودم خیلی بد بود واقعا نمیخوام یادش بیفتم😣

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
به نظرم اگه بدن روفرم و فعالی داشته باشی و زمان بارداری استراحت مطلق نباشی و تنبلی نکرده باشی و بدنت ...

آخی عزیزدلم

راستش بدنم رو فرم هست قدم ۱۷۲ و وزنم ۶۰ ،البته بارداری وزنم به ۹۰ رسید ولی بلافاصله بعد از زایمان ۱۷ کیلو کم کردم یعنی دقیقا فرداش.الانم ۵۹ کیلوام

ولی خب زمان بارداری راستش استراحت که نبودم ولی فعالیت زیادتر از معمول هم نداشتم.مثل قبل بارداری بودم