2733
2739
عنوان

اقایون و خانوما ی لحظه میاید

290 بازدید | 46 پست

بنظرتون ی کادوی لاکچری برای پسری ک ب سرو وضعش اهمیت میده و عشق ماشین داره(خودش نمایشگاه ماشین داره و ماشین سنگین و موتورسنگینم داره)میخاستم براش موتورسنگین بخرم ک خرید خودش.ی چی ک ب ماشین ربط داشته باشه چیه؟خیلی لوکس باشه

حدودا چقدر ميخواين هزينه كنيد؟!

تو اين حال بودم يكى اومد منُ دلمُ بُرد....                        تلخ بودم اومدُ زد همه غم هامُ خورد....                                    شاد بودم نميدونم چرا رَد داد زد رفت زندگيمُ بُرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به به چه لاکچری

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2738
ازکجابخرم

از نت. دیوار دیدم حتما سایتای دیگه هم هست تو نت سرچ کن. مثلا مدلهای قدیمی شورولت و ماشین امریکایی فکر کنم دوست داشته باشن.

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄
15 تومن

بستگى داره چى بپسندن اگه تو كارِ سيستم باشن با١٥ميشه ساب يا آمپ خوبى خريد و سيستم غولى سرهم كرد....

يا مثلا ضبط حرفه اى....

تو اين حال بودم يكى اومد منُ دلمُ بُرد....                        تلخ بودم اومدُ زد همه غم هامُ خورد....                                    شاد بودم نميدونم چرا رَد داد زد رفت زندگيمُ بُرد.....

تا یه هفته پیش میخواستید باپسری ازدواج کنید که سطح پایینه تو این یه هفته آشنا شدید با یه کیس پولدار و میخواین کادوی 15میلیونی بگیرید؟؟؟

جالب شد

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706