2737
2739
عنوان

بچم شبیه کیه؟ عکس منو بچمو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7832 بازدید | 252 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث کلی گفتم بین حرفا خوبه نوشتم منظورم اسی نیست امشب چرا با من بد شدی قله جون 

نه من چرا باید با تو خشگلم بد شم ...نظرمو گفتم خوشگل خانم 😊😊😚

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
پروفایلت فقط😂 مثاه من بی حوصله شیرازیم هس حوصله نداره😄😄

ای جان 😂💙💙

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731

دوستان گرام دعوا نکنید تو بحث ازاد باشین اصلا بگین اسی واه واه چه زشتی 😂 بخدا ناراخت نمیشم

شوهزم قیافه مهربون و من قیافه مغروری دارم ولی اصلا مغرور نیستم... شوهرمم بااینحال خیلی خودشو پایینتر میدونه چون اعتماد بنفسش پایینه ولی همه میگن هم سطحین از لخاظ قیافه

سن منم 24 شوهرم 32. دخترم داخل 4

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
خانم محترم اگر منظورتون منم که چرا گفتم شوهرشون سر تره باید بگم سعی کنید ب کاری ک بهتون مربوط نیست ک ...

گلم من با شما نبودم ...با دوستم صحبت میکنم عزیزم ...موفق باشی 😚

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738
من نظرم اینه اگه طاقت شنیدن حرفای منفی و تایید نشدن رو ندارن عکس ندن ....بابا دروغ گفتن گناهه بادته ...

نمیدونم منکه ترجیح میدم اگه عیبی دیدم اصلا چیزی نگم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
دوستان گرام دعوا نکنید تو بحث ازاد باشین اصلا بگین اسی واه واه چه زشتی 😂 بخدا ناراخت نمیشم شوهزم ق ...

خودت خیلی بهتره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

اسی زاویه عکس خودت خیلی بده نمیشه روش قضاوت کرد 

ولی بنظر میرسه دخترت هم به تو رفته هم به باباش 

شباهتش به پدرش که مشخصه پنجاه درصد رو داره

پنجاه درصد بقیه هم احتمالا شبیه خودته دیگه 😁😃

خوشبخت باشید کنارهم

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706