2737
2734
عنوان

جهزیه را چیکار کردین😥😥😥😥..

1233 بازدید | 134 پست

سلام بچه ها

میگم شما کل جهزیه تون باهم حدودا چندی شد؟!

دلم به قران برا بابام می سوزه الان فقد یه یخچال خوب رو ۲۰ میلیون با این وضعیت چجوری میشه مهزیه جور کرررد😔😔😔😔 با این گرونی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه یخچال خانواده دختر میخرن ..همه.چی رو شما باید بخرین🤔

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
2728

بخدا امروز میخریم فردا چند تومن میاد روش🤕

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

هعییی:(

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2740

افسانه های قدیمی رو دور بریزید سرویس طلای کامل مراسم عقد و عروسی کامل و جهاز کامل همه رو در حد نیاز و اعتدال انجام بدین بقیه رو خدا بزرگه 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2706