2737
2739
عنوان

عمل بینی

444 بازدید | 81 پست

سلام به همه

بچها من فرداظهر نوبت عمل بینی دارم،خیییییلی نگرانم و استرس دارم تا جایی ک حالم بده،میشه اگه تجربه ای دارین یا موردی به ذهنتون میرسه بهم بگید،و اینکه خواهشا دعام کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استرس اوضاع رو بدترمیکنه. ایت الکرسی بخون ایشالا ک بهترین فرم و عمل رو داشته باشی.بدکترتم قبل بی هوشی باز تاکید کن چ مدلی میخای.تو کیفت عطر داشته باشه ک بعد عمل بزنی ب خودت.لباسم هرچی لازمه بردار چون احتمال داره بعد عمل بالا بیاری

هفته پیش عمل کردم هیچی نیس درد اینا نداره فقط به دکترت قبل عمل قشنگ همه چیو بگو

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740

فقط یه چیزیرو بهت از الا بگم پیش بهترین جراح هم بری دماغ تا ۱ سال خودشو نشون نمیده عزیزم.یوقتایی نوکش به سمت چپو راست منحرف میشه مال من از ماه سوم همش کجو راست میشد تا امروز بعد ۶ ماه نتیجش داره مشخص میشه ک خدایی هم راضی هم.چقدر داری میدی؟

من بدبخت شهریور میرم ترمیم.پارسال عمل کردم انقد استرس داشتم ک نگو فشارم چهارده رو نه بود.روز اول عمل سخته چون تامپون تو بینی هست فقط با دهن نفس میکشه ادم سخته گلو خشک میشه.تا سه چهار روز سخته بعدش بهتر میشی.ایشالا عملت خوب پیش بره وبینیت خوشگل بشه.ببین مراقبت های بعد عمل خیلی مهمه ها.

هرکس خود داند و خدای دلش که چه دردی است در کجای دلش ،....💫❤️
2706