2737
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته😢

209 بازدید | 29 پست

دو هفته دیگ تولد ۲۰ سالگیمه‌کلی زوق داشتم براش میخاستم ببرم‌ پرورشگاه تولد بگیرم کرونای لعنتی نزاش دلم‌میخاس خیلی بهم خوش بگزره

کلی برنامه داشتم واس تولدم شروع کردم به لاغر شدن ولی همه نیگن تغیر نکردی با اینک ۱۲ کیلو ازم کم شده😢

حتی به دوستام گفتم تولد بگیرم بیرون بریم خوشحال باشیم بکیشون پایس ولی اون یکی گف باشه اه

عشقمم ک راهش دوره نمتونه بیاد

خیلی ناراحتم احساس بدی دارم‌ب خودم دلم نمخاد ۲۰ سالم بشه خیلی زوق داشتم براش و حالا اینطوری شدع

مخصوصا ک تو اینستا کلی فیلم شوپرایز میبینم 

که خونوداه ها حتی عشقاشون چ کارا ک نمیکنن واس روز تولدشون

چی کنم کمکم کنید😔😔

تولدت پیشاپیش مبارک عسلممممم🌹🍃

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!

پرورشگاه؟:/

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تولدت مبارکااا پیشاپیش♡🌹

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738

عزیزم تولدت مبارکککک

انقدرا هم مهم نیستا بیخیال فقط تو نیستی ک

ایشالا سال بعدی😊

دوستان خاستید امضامو بخونید

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت
خوشبختی باید تو دلت باشه نه تو اینستا و در نظر دیگران!

اوهوم ولی هیچ روزی خوشحال نبودن از ته دلم🙃 دلم میخاس برم پروشگاه اونجا میدونم خوشحال میشدم ولی نشد ک😪

اوهوم با بچه هایی ک متولد تیرن تولد بگیرم تا با اونا شریک باشم خوشحالیمو عاشق بچه هام😶

عزیزمممم😻بسیارم عااالی👍👌💐

اوهوم ولی هیچ روزی خوشحال نبودن از ته دلم🙃 دلم میخاس برم پروشگاه اونجا میدونم خوشحال میشدم ولی نشد ...

خردادی هستی راستی تولدت مبارک منم خردادیم چقد خردادیا مهربون و خوش قلبن 😍

عاشق بی دل کجا باطل عالم کار دارد،بگذرد از هر دو عالم هر که عشق یار دارد.
خردادی هستی راستی تولدت مبارک منم خردادیم چقد خردادیا مهربون و خوش قلبن 😍

نش داداشم خرداده من تیرم. امشبم تولد داداشم بود خودم کیک پختم دوستاش ک اومدن اینجا کیک دادم سوپرایزش شد

همه رو سوپرایز میکنم چ دوستام‌چ خانوادم ولی اونا اینجور چیزا بلد نیستن😪

تولدت مبارک باشه 

مطمئن باش اونا ک از ته دل خوشبخت هستن و زندگی نرمالی دارن هیچ احتیاجی ب فیلم و عکس گذاشتن تو اینستا ندارن گول اونا رو نخور ی کیک کوچیک کنار خانوادت با دل خوش و لب خندون می ارزه ب صدتا اون فیلم و عکس های اینستا

2706