2737
2739

ميخوام بدونم مال من عتيقن فقط؟؟هميشه كادوي خوب دادم اصلا زير ٣٠٠ ندادم الان پسر من سال اول تولدش بود يعني نميدادن سنگين تر بودن😬

بچه ندارم. اما تولد خودم و همسرم کم نمیزارن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در حد همون ۳۰۰ اینا هزینه کزدن همیشه کادو گرفتن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2738

مادرشوهر ک هیچی خواهرشوهر دوتا برادرشوهرام باز ی خواهرشوهر روه ۱۰۰تومن پارسال یعنی مادر خودم ۵۰۰بابام ۱۰دست باس ست با جوراب خاله هام ۱۰۰ تا ۱۵۰ همسایه هامون ۵۰ یعنی شوهرم بیچاره ابدشد گفت خودم واست جبران میکنم پسرم حالا امسال اصلا اونارو نمیخوام دعوت کنم من تولد همشون بالا هدیه میدم همه ام ۴تا بچه ۳تا بچه واسه همشونم تولد یک ذره شعور ندارن اصلا من والا راضی بودم هونو ندن انگار خانواده اید۲۰هزارتومن دادن

مادرشوهر ک هیچی خواهرشوهر دوتا برادرشوهرام باز ی خواهرشوهر روه ۱۰۰تومن پارسال یعنی مادر خودم ۵۰۰بابا ...

دقيقا منم راضي بودم اصلا ندم تا اينجوري دست سبك بزارن رو بچه

دقيقا منم راضي بودم اصلا ندم تا اينجوري دست سبك بزارن رو بچه

از این میسوزم ک ماهی ۲۰۰کمک خرجی به مادرش یدیم یعنی نکرد از همون پول ی دست لباس یا حتی ی ماشینی چیزی واسه بچم بگیره ن دندونی ن تولد هیچی به هیچی

2706