2737
2734
عنوان

فرق گزاشتن بین خواهرزاده و برادرزاده

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 60 پست
خوب به مادرت بگو باهاش برخورد کنه ...من بودم میشستم  میزاشتم کنار البته وقتی باهاش تنهام

داداشام پسردارن من دخترازدهنم دراومدبه مامانم گفت کاش بچش دخترباشه مامانم بدش اومدگفت پسربشه نذرکردمامانم

😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خانواده شوهرم همینکار میکنن عقده ای ها برام مهم نیست چون میدونم پوشک کثیف بچم می ارزه به بچه نحس خواهرشوهرم و چون فامیل های شوهرم بچمو بیشتر دوست دارن اینا حسودی میکنن برن به جهنم مهم نیس 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2731
داداشام پسردارن من دخترازدهنم دراومدبه مامانم گفت کاش بچش دخترباشه مامانم بدش اومدگفت پسربشه نذرکردم ...

خوب این عقیده دختر و پسر رو تمام ایرانیها دارن ناراحت نشو دست خودشون نیست قدیمیا  ....ولی به مادرت بگو اگه بخوان فرق بزارن  رفت و آمد تو کم میکنی ....آخر سر هم فقط نوه دختری واسه آدم دل میسوزونه

من بشدت فرق میزارم،سعی میکنم محبت کلامیم ب هر دو یکسان باشه ولی ی کارایی برا خواهر زاده هام انجام می ...

دقیقا من عاشق خواهر زاده کوچیکمم 1 سالشه تازه با اون یکی هاهم خیلی خوب رفتار میکنم تو شیطنت هاشون هستم ولی این کوچولوعه نمیدونم چرا خیلی خوشمزس دوست دارم بخورمش      

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

من عمو هام چون زیاد میدیدنم بیشتر از خواهر زاده ها و برادر زاده ها دوست دارنم

فکر کنم البته🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
خوب این عقیده دختر و پسر رو تمام ایرانیها دارن ناراحت نشو دست خودشون نیست قدیمیا  ....ولی به ما ...

نمیرم خیلی کم درحد۶ماه یه ساعت اونم ازبس اذیت میکنن نمیرم ولی خواهرشدهرم هرروزاینجاخونه باباشه بااینکه یه شهردیگس

😍😍😍😍😍😍
من بشدت فرق میزارم،سعی میکنم محبت کلامیم ب هر دو یکسان باشه ولی ی کارایی برا خواهر زاده هام انجام می ...

وقتی اینکار میکنی و دل بچه هاشون میسوزونی انتظار داری ازت خوششون بیاد و پشتت باشن؟ واقعا امثال شما عقده ای هستید ببخشید نظرمو گفتم

خانواده ی شوهرم برای بچه های دختر و پسرشون فرقی نیست،پسر خودمم توی خانواده ی شوهر یه جورایی ولیعهد حساب میشه و هواش رو دارند،خودمم با برادرزاده هم ارتباط بیشتری دارم و محبت بیشتری نصیبشون میشه ،خواهرم و بچه هاش همیشه باهامون مشکل داشتند و خیلی کم همدیگرو میبینیم و محبتی نصیبشون نمیشه وگرنه برای من خواهرزاده و برادرزاده فرقی نداره

دقیقا منم داداشام چنان منو زمین زدن که خدا میدونه بچه هاشونو رو نمیدم تا دیگه حداقل ازاینا ضربه نخورم

🥰🥰🥰😇
دقیقا من عاشق خواهر زاده کوچیکمم 1 سالشه تازه با اون یکی هاهم خیلی خوب رفتار میکنم تو شیطنت هاشون هس ...

با برادرزاده هاتم اینجوری؟حالا من برعکس درسته بیشتر بدرد خواهرزاده هام میخورم بخاطر کارایی هس ک مادرشون برام کرده ولی قلبا برادرزاده هامو دوس دارم😅

به شوهرت چیزی نمیگی

خودش کور نیست میبینه اما انقدر ضعیف النفسه که بتز چسبیده بهشون براش متاسفم که انقدر درحق زن و بجش نامرده

وقتی اینکار میکنی و دل بچه هاشون میسوزونی انتظار داری ازت خوششون بیاد و پشتت باشن؟ واقعا امثال شما ع ...

عقده خودتو سر من خالی نکن شاید شرایط شما اینطور بوده لزوما شرایط ما هم مث شما نیس