2737
2734
عنوان

فرق گزاشتن بین خواهرزاده و برادرزاده

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تورو درک نمیکنم زیاد ولی بچه هارو درک میکنم چون خودم  و دختر خالمو خعلی بینمون فرق میزارن ولی وقتی حرف میزنن الکی میگن منو دوست دارن حرفاشون ی چیزه کاراشون ی چیز ولی باز میسازم 😐😅✌

2731

منم همین مشکلو دارم...جلوی خودم میگن خواهر زاده فرق میکنه با برادر زاده...عمه های بچه هامو میگم...منم سکوت..خودمو قانع کردم که هیچ چیزی زوری نیست...من خودمو جر بدم هم عوض نمیشن..به همون مقدار کم محبتشون راضیم...💐

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

من همشون رو دوست دارم ولی برادر زادم که پسر حرف گوش نمیده بعضی وقتا اعصابم خورد میشه یه کم دعواش میکنم همشونم به اندازه مساوی دوستدارم ولی بابام برادر زادم که 6 سالشه و پسره یه کوچولو بیشتر از بقیه دوس داره ولی تو خوراکی و کادو فرق نزاشتیم 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2738
منم همین مشکلو دارم...جلوی خودم میگن خواهر زاده فرق میکنه با برادر زاده...عمه های بچه هامو میگم...من ...

یعنی خواهرزاده رو بیشتر دوس داره ؟منم همین مشکل رو دارم ....نمیدونم چرا اینقد اعصابم بهم میریزه 

من خانواده شوهرم بچه خواهرشونو بیشتر دوست دارن.چون با بچه اول من تقریبا همسن بودن.من خیلی زجر میکشیدم و ناراحت بودم.اون زمان من ۲۶ سال داشتم.ولی بچه دومم تو سن ۳۱ سالگی بدنیا اوردم.میبینم که بازم فرق میذارن.وای اصلا ناراحت نمیشم.بنظرم هرچی بزرگتر میشی کاملتر میشی

انشاءالله شما هم براتون ناراحت کننده نباشه

بنظرم یه چیز طبیعی هست.همینطور که ما خاله رو بیشتر از عمه دوست داریم

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
اره زنشم ۴ماهه حامله هست معلوم نیست بچه چی هست چپ راست میره میگه بچه پسره پسرفلان بهمان

خوب به مادرت بگو باهاش برخورد کنه ...من بودم میشستم  میزاشتم کنار البته وقتی باهاش تنهام 

من بشدت فرق میزارم،سعی میکنم محبت کلامیم ب هر دو یکسان باشه ولی ی کارایی برا خواهر زاده هام انجام میدم ک برا برادرزاده هام انجام نمیدن ولی خو میفهمن و قطعا ناراحت میشن،ولی خو چه میشه کرد،دلیلش اینه خواهر من خییلی هوامو داره هزار بار مشکل برام پیش اومده تنها کسی بوده ک با جون و مالش پشتم ولیساده دستمو گرفته منم راهی ک میتونم براش جبران کنم اینه ک بدرد بچه هاش بخورم،زن داداشم اخلاقش جوری بود از اول خوشش نیومد بچه هاش بیان سمت ما تو مشکلاتم پشتمون نیستن،یجاهایی حق خوری هم کردن ،من خودم ناراحتم ک اینجوری میشه چون برادر زادههام حس بدی پیدا میکنن،ولی دلیلش رفتار پدرو مادرشونه

یعنی خواهرزاده رو بیشتر دوس داره ؟منم همین مشکل رو دارم ....نمیدونم چرا اینقد اعصابم بهم میریزه  ...

آره...بچه های خواهرشونو بیشتر میخوان...عوض نمیشن ...ولشون کن...بیشتر خودت آسیب میبینی...دوست داشتنم زوری نمیشه...کاری نمیشه کرد...

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!