2733
2739
عنوان

واییی حالم بده خدااااااا

124 بازدید | 8 پست

آلرژی دارم هرماه ۳ تا واکسن تزریق میکنم دورش ۵ ساله که ۱ سالش گذشته و مونده ۴ سال 

۶ ماهه که عروسی کردم و نمیخوام تا واکسنم تموم نشده اقدام کنم

ولی میترسم بعد ۴ سال دچار ناباروری شم 

از سرکوفت میترسم از اینکه بگن واسه مشکل خودش صبر کرد الان بچش نمیشه بیان برن سرکوفت بزنن طاقت ندارم چون آلرژیم خستم کرده ۳ سال و نیم درگیرم ۴ سال هم مونده

دیگه نمیخوام سرکوفت بشنوم نمیخوام از چاله بیفتم تو چاه 

خداااایا یعنی میشه منم یع روز خوش ببینم😭😭

خدایا شکرتتت

اسی بیکاری تو این بهبوهه ی کرونا ؟ول کن ۲سال دیگه بیار

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترین چیز اینه ک انرژی مثبت به خودت بدی و تلقین نکنی به اینک باردار نمیشی یا هر چی... چرا نشی؟؟؟ مگ چیت کمه؟؟ خدایی ک اون بالاست خیلی بهتر از ما صلاحمونو میدونه و ایمان داشته باش ک همه چی درست میشه برات... 😊

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
آلرژی به چی داری؟ اخه منم آلرژی زیاد دارم ولی گفتن درمان نداره!

همه چی نمیدونم درمان میشه یا ن خستم کرده به خدا گفتن اگه واکسن کامل و مرتب بیای دیگه برنمیگرده

خدایا شکرتتت
بهترین چیز اینه ک انرژی مثبت به خودت بدی و تلقین نکنی به اینک باردار نمیشی یا هر چی... چرا نشی؟؟؟ مگ ...

ممنون از انرژی مثبتت 

اگه الان شوهرم و بفرستم آز اسپرم خودمم برم آز و سونو نشون میده که وضعیتمون چطوره اگه سالم باشیم مهم نیست چند سال جلوگیری کنیم

خدایا شکرتتت
ممنون از انرژی مثبتت  اگه الان شوهرم و بفرستم آز اسپرم خودمم برم آز و سونو نشون میده که وضعیتم ...

خواهش میکنم ❤️ آره من خودمم دوسال اقدامم نمیشم ولی با خودم میگم حتما میشم چرا من نباید مادر بشم؟؟  😊 شما هم برو ازمایش با شوهرت... زیر نظر پزشک  اگ هم خواستی اقدام کن و جلوگیری نداشته باش ..... 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2738
ن بابا مگه شرایط دارم منظورمو متوجه نشدین 

ببخشید همینطوره

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست