2733
2734
عنوان

یا حسین خودت کمک کن بیاین تورو خداد

1132 بازدید | 106 پست

خانوما شمارو جون عزیزتون واس سلامایه شوهرم صلوات بفرسین   هر چقدرم میفرستین بگین شوهرم  بد جور مریض شده کرونا  کلا نفس نمیتونه بکشه  جون عزیزاتون  رد نشین بیان  حالم خیلی بده  

خدایا تو رو به این بزرگیت  عشقمو سالم نگه دار .....  خدایا از این بیماری کوید.۱۹ مرد زندگیمو دور نگه دار .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم اشف کل مریض الهی امین

لطفا برای حاجت منم ی صلوات بفرستید. بگین خدایا حاجت این بنده تو بهش بده... #منتظر_منجی (مهدیِ فاطمه)🌱 برای ظهور امام زمان صلوات بفرستید🌾
2731
2738
اللهم صلی علی محمد و آل محمد

خیلی ممنون    بد جوری  به صلواتتون نیاز دارم  

خدایا تو رو به این بزرگیت  عشقمو سالم نگه دار .....  خدایا از این بیماری کوید.۱۹ مرد زندگیمو دور نگه دار .....

من 14تا فرستادم.واقعا خیلی بده.ان شاءالله خدا سلامتی بده

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

الهم صل علی محمد و آل محمد

خدایا خودت کمکش کن❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2706