2737
2734

من ۵ روز بعد از رابطه قرص لونژیل مصرف کردم و۱۲ روز بعد خونریزی کم تا متوسط داشتم 

الان ۵۷ روز ازون روز خونریزی میگذره و عادت نیومده

از عوارض قرص هست یا چیز دیگه ای؟

تجربه دارید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگر مطمئنی حامله نیستی این عقب افتادگی ربطی به لونژیل نداره حتما دکتر برو چون خیلی بیماری های عجیب غ ...

مطمئن نیستم هنوز به خاطر خونریزی احتمالشو اون موقع رد کردم

الان ت ر ش ح هاتم زیاد شده ولی 

خونریزی بود یا لک؟ اگه لک باشه احتمال بارداری رد نمیشه . چون ممکنه حامله باشی ولی لک کم ببینی

جوری بود که توی ی روز پد رو پر نمیکرد ولی مثل خونریزی بود

گیج شدم واقعا 

2738
از اینکه حامله باشی نگرانی؟ قرص لونژیل رو مجازی ۳بار در سال استفاده کنی اگه زیاده روی کنی از این ات ...

تنبلی که نداشم قبل ازین همیشه سر موقع پریود میشدم حتی وقتی قرص میخوردم و بعد خونریزی شد دیگه مصرفی هم نداشتم 

فقط میخوام بدونم حاملم یا نه اگه هستم چرا خونریزی بوده اگم نیستم چرا نشدم واقعا گیج شدم با این وضعیتم نمیشه جایی رفت

تنبلی که نداشم قبل ازین همیشه سر موقع پریود میشدم حتی وقتی قرص میخوردم و بعد خونریزی شد دیگه مصرفی ه ...

بیبی چک بذار

دیگه صد درصد جوابش درسته 

کلا اورژانسی هم خطا داره 

بیبی چک بذار دیگه صد درصد جوابش درسته  کلا اورژانسی هم خطا داره

خطا داره خیلیا باهاش حامله میشن ولی کلا به خاطر خونریزی نگران شدم واقعا درگیرم

میخواستم ببینم کسی اینجوری شده یا نه که از تجربش استفاده کنم

اینجانب یک فقره آقای گرفتار هستم که به میمنت قرص لونژیل باردار شدم...الانم دسته گلی که به آب دادم کن ...

شما خونریزی داشتید؟من اخه ی خونریزی کم تا متوسط داشتم چند روز شد تقریبا ولی الان ۵۷ روز گذشته