2733
2734
عنوان

میترسم😭😭😱

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پس چجوری تو خواب راه رفتم ک سعی کردم پرده رو بکنم😱😱

شايد تو خواب راه رفتي 

ولي اون چيزي ك توو ذهنته نيست بيخيال

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عزیزم شبا موقع خواب ایةالکرسی بخون فوت کن اطرافت و نزدیک تختت یا اتاقت یه چهارقل بنویس بذار 

خودت رو زیاد نترسون و تلقین نکن منم گاهی اینجور میشم اما الان که این کارارو کردم خیلی اروم میخوابم و زیاد مشکلی ندارم 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

شبیه ی رمان که من خوندمه 😂😂

والا اونجا انگاری یکی از اجنه ها رو ناخواسته کشته بودن جالب اینه اونم قدیمی بود ومثل شما این توهمات رو میزد اول بعد که با یکی حرف زد دید توهم نبوده  

شاید مثل این باشه برای شما هم 

زندگی میگذره بد یا خوب میگذره اسون یا سخت میگذره  روزایی بوده حسرت خیلی چیزا رو خوردیم روزایی بوده نشستیمو زانو غم بغل گرفتیم روزایی بوده شاد بودیمو خوشبخت و روزایی بوده که زندگی کردیم 🌹🌹فهمیدم که باید خیلیا رو درک کنم و ب خیلیا حق بدم ... نمک رو زخمشون نپاشم ... درد رو درداشون نباشم ..اعتماد نکنم و ساده نبخشم اگه بخشدیم فراموش نکنم .... ادما گاهی خوبن گاهی بد کسی که فکر میکنی که بهترین ادمه باهاس ازش توقع خنجر زدن داشته باشی و کسی که بدترین ادم بوده شده فرشته نجات من ...سعی نکن ادما رو بشناسی اونا خودشون کاری میکنن که بشناسیشون ... زندگی میگذره  ادما همه رهگذری بیش نیستن ...
چ مطئن میگی توهم😏🍫🍓

اره کاملا مطمعن هم هستم ،علمشو دارم که میگم ،البته حواسم نبود نباید حرف علمی بزنم 

ولی با من بحث نکن ،بهتره همون قیچی باز بزاری بالای سرت ......

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗