2737
2739

من هر وقت یه مشکلی واسم پیش میات ناراحت میشم و گریم میگیره و شدیدا استرس  میگیرم مثلاً همین دیروزم یه مشکلی داشتم و خیلی استرس داشتم خیلییی ایشالله هیچ کس دچار نشه خیلی‌بده  من هر وقت یه مشکلی واسم پیش میات اینطوری میشم و همش استرس و اظطراب دارم حالا مشکلاتم آن چنانی بزرگ نیستا وقتی نماز میخونم و دعا مشکلاتم حل میشن ولی من بعدشم استرس میگیرتم که نکنه دوباره پیش بیاد یا فلان شه تا یه هفته بعدشم میترسم و استرس نمی‌دونم چیکار کنم؟  ولی همیشه هم اینطور نیست ما وقتی مشکلی ندارم خیالم راحته ولی متاسفانه وقت مشکلات استرسم شروع میشه خواستم یکم درد و دل کنم با شما ها فقطم اینجا میتونم بگم  خانما کسی هست مثل من باشه یا بوده و خوب شده باشه؟چیکار کنم بیخیال شم و استرس نگیرم بخدا هم کلاسی ها من همه شاد ولی من بدبخت نمی‌دونم چمه  شما هم جا خواهرمین کمکم کنید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دمنوش به لیمو و گل همیشه بهار از عطاری بگیر یک استکان صبح و یک استکان عصر بخور. برای همیشه استرس و ا ...

باشه حتما میخورم گل گاب زبون می‌خوردم زعفران ولی فایده نداشت هستم خیلی 

2738
2706