2737
2734

انقدر میخوان از همه چیزمون باخبر باشن که هر روز مادرشوهرم زنگ میزنه ببینه کجاییم. چی میخوریم کی میریم خونه.

۳ سال از عروسیمون میگذره.

هربار جایی میریم یا میخوایم چیزی بخوریم و مادرشوهرم زنگ میزنه و میپیچونبم.

چند ساعت بعدش خواهرشوهر فضولم از شهرستان زنگ میزنه و آمار مارو میگیره.

منم مثل اونا دروغ نمیتونم بگم ولی اونا دروغ واسشون راحته.

امروز مادرشوهرم زنگ زده چی درست میکنی. گفتم گوشت گذاشتم که بعدا درست کنم. میپرسه گوشت چی؟واسه چی؟

گفتم هنوز تصمیم نگرعتم.

حالا خواهرشوهرم تصویری زنگ زده و دیگه شوهرم بهش گفت میخوام کباب کنم.

اونا هم اگه یبار ما کباب بخوریم میگن هر هفته کباب میخورن.

چکارشون کنم؟

ای کاش فقط خودم و شوهرم بودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرسنگین جواب بده,البته بی احترامی نکن,کمتر زنگ میزنن

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2728
2738
سرسنگین جواب بده,البته بی احترامی نکن,کمتر زنگ میزنن

من اتفاقا همیشه احترامشونو نگه میدارم و گاهی از جواب شونه خالی میکنم ولی اونا زنگ میزنن از شوهرم میپرسن

ای کاش فقط خودم و شوهرم بودیم

تو هم صبح به صبح زنگ بزن امار دربيار 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

عزیزم بگو چرا باید جواب بدم میخوای چی کار بدونی ؟ مگه من از شما میپرسم ؟ بعدشم اگه جواب تلفن و تماسشونو ندی دیگه روشون کم میشه زنگ نمیزنن . اینکه چرا جواب نمیدی هم به خودت مربوطه شاید دستت بند باشه که جواب نمیدی . یکم به خودت احترام بذار و از حریمت دفاع کن 

چه حوصله ای داره خواهرشوهرت از شهرستان زنگ میزنه امار غذای شمارو میگیره😕

بهش میاد یه تخته ش کم باشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706