2733
2734

خانوما من یه خواهر شوهر دارم که همیشه نگرانه و استرس داره غصه همه رو میخوره همه هم این اخلاقش رو میدونن ، از وقتی من حامله شدم همش پیگیر حاله من هر روز زنگ میزنه حالمو میپرسه توصیه و سفارش میکنه دقیقا مثل یه مادر. ولی بعضی وقتا خیلی دیگه پیگیری هاش شدید میشه به حدی که به منم استرس وارد میکنه 

مثلا من غربالگیری ا‌ولم ریسک متوسط بود مجبور شدیم آزمایش سل فری بدیم و اینم فهمید چون دیگه واقعا نمیشه چیزی رو ازش پنهون کرد و جواب آزمایش 14 روز طول کشید تا بیاد تمام این دو هفته هر روز به من زنگ زد که حالمو بپرسه و بهم روحیه بده ولی نمیدونست با این کارش داره بیشتر بهم استرس میده چون من یه روز که میخواستم به آزمایش اینا فکر نکنم  ولی این نمیذاشت . 

به نظرتون چکار کنم شدم مثل یه بچه  که مادرش همش کنترلش میکنه

من همه اميدم خداست

چه مهربونه  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بگو سودا بر استفاده کنه که این قد فکر و خیال نکنه استرس رو تخمدان هم تاثیر داره و از کار میندازش !!!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2740

خودت بهش بگو با این حرفا استرست بیشتر میشه. اگر روت نمیشه، به شوهرت بگو، اون به خواهرش بگه که اینقدر به خانومم زنگ زدی استرس گرفته و حالش بده. کمتر تماس بگیره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بیش از اندازه

یا از این ور بوم میفتن یا از اونور بوم  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

جواب نده

بعدشم پیام بده ک خیلی شرمندت شدم خابیده بودم عزیزم

من و نی نی سالمیم همین

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی